Tudom-tudom, régen írtam már, de mentségemre szolgáljon, hogy több mint két hete nincs netem otthon és ráadásul táborban is voltam az elmúlt időszakban. Nagyjából a mostani bejegyzésem is erről fog szólni, kvázi egy élménybeszámolót olvashattok, és ígérem nagyon tömör lesz, nem fogok minden egyes napot külön részletezni, hanem megpróbálom majd kiemelni a legfontosabb eseményeket. xD
Nah, szóval...xD Ezen csodálatos tábor Karcagon zajlott, az alföld közepén és hat napig tartott. (alap infók megvannak...xD) Minden iskolából két diák vehetett részt, akik a holocaust szakkörön rendesen teljesítettek, (ezis fontos) Engem az a megtiszteltetés ért, hogy Csillával mehettem, megjegyzem, vele elképesztő egy tábor (zuhany alatt koncertet ad, fogmosás közben is, egymástbaszogattuk, stb...xD)
Elképesztő programokon vettünk részt, mint például lovaskocsikázás, vagy lovaglás (szőrén ültük meg a lovat, és külön köszönet Csillának, aki fel mert ülni a lóra, mert fél a lovaktól *-*), strandon voltunk (nah az naggyon poénos volt, egymást fröcsköltük öt évesek módjára és Ricsikét is szépen megfürdettük Bencével és Bendzsivel xD), tábortűz mellett ünnepeltünk, megünnepeltük mindenki szülinapját, kézműveskedtünk, és nagyon sok játékban vettünk részt, amit most ha nem muszály, nem kezdek el részletezni...xD
Nahjó, egyet-kettőtmegemlítek: Kviddics (a legjobb játék), színháború (nah az a dög melegben felüdülésvolt), akkor...gyilkosos (szerintem mindenki ismeri...xD) angyalka (ezt majd elmesélem, jópofa játék), és még a stop-kuss játék. Nah ez volt az egyik kedvencem *-*
Nah most jöjjön egy két kép, hiszen ezek sokkal beszédesebbek *___*
Csillával az egyenpólónkban^^
Az egyik kedvenc képem *-*
Menő kutyi :))
A lovarda egyik "házörzője" xD
Én festettem *-*
de elhagytam...T.T
Lovardában ebédeltünk^^
Naggyon finomakat ehettünk korlátlan mennyiségben xD
(öt kilót híztam...xD)
Karci-PÉDIA!!!!
Tábori hipp-hipp hurrá xD
Csilla legendás pillanata!!! *o*
Nagyon büszke voltam rá :33
Pepe stop kártyát kapott a célkarika közepén..xD
Közben zajlott a játék tovább xD
Ez volt a körtörténetünk tervezete^^
Norbi a hazaúton különbejáratú műsort adott nekünk Itachi és Tobi társaságában xD
Odaút^^
Egon feje...xD
Lovaskocsikáztunk^^
Hazafele úton dalokatis énekeltnk xD
Nem tudom kinek ismerős Az égből pottyan esti mesék c. műsor^^
Levente Péter bácsi előadása :33
Valami elképesztő volt *-*
Egon reggelei agytornája számunkra^^
Mindig felolvasott :33
Norbi a csomagmegörző^^
A nagy csapat *-*
balról-jobbra:
Fruzsi, Fruzsi, Anna, Reni, Csilla, Bence^^
Pepe csurom vizesen xD
Pózolj Ricsikével...xD
Kvízjáték xD
Csilla alkotás közben :33
Színháború, vagyis vizicsata!!!!!!
Erről nincsmit mondanom...xD
Lovagolok!!!! :D:D
Nah azt hiszem ennyi bőven elég volt, ideje aludni mennem...xD
Rina, a Kaktusz-hercegnő^^
























