2012. június 4., hétfő

Vizsga drukk!!

Üdv mindenkinek^^

Itt van a suli vége, elérkeztünk a hajrához. Már csak két hét van hátra az iskolából és véééégre kitör a várva-várt nyári szünet!!! *-*
Ám addig rengeteg teendőm van hátra (gondolom ti is elvagytok havazva...)
Ezen a héten zajlanak a a szóbeli vizsgáim, illetve pénteken a marketing írásbelim... Szurkoljatok!!! :$
Egyetlen vizsganapom van, és az a csütörtök...a legdurvább nap a héten, viszont addig meg a várakozás és lázas tanulás...xD
Komolyan mondom, már totál kész vagyok az egésztől, alig várom hogy vége legyen!!!

Viszont, a jövőhét maga lesz a teljes felüdülés!!! :D Semmi komoly teendő, csak a pihenés és bulik *-*

És ha már így itt vagyok és éppenséggel időm is akad, had osszam veletek a legújabb örömöm forrását!! :D:D

Négyes lett a közgáz vizsgáám!!!!! Yeeeeeeee :D:D:D

Nah ki a király, ha nem én??!!!:D:D

Nahjó, lassan zárom soraim, csak még néhány pillanatig élvezem, hogy korlátlanul tudom használni a netet és még időm is van rá...xD Sajnos otthon ez nem adatik meg, köszönhetően a szarakodós mobil netemnek, de itt a suliban ugyebár nem én fizetem a netet, és még gyors is xDxD
Szóval mostanában emiatt hanyagoltam az én kedves blogomat, de ígérem igyekszek minél többet és tartalmasabban írni ezentúl!! :D:D

Nah de most pápááá :3
Üdv Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

2012. június 2., szombat

My dream *-*

Üdv mindenkinek^^

Tudom-tudom, már nagyon régen írtam utoljára, dehát sajnos alig volt időm mindenre, így elfeledkeztem eme nemes feladatomról...
Deh most egy csodálatos bejegyzéssel örvendeztetlek meg titeket^^

Eljött az idő, igen itt van, már nemsokára eljön a szalagavatóm *-* Így barátnőmmel, Kamillával ma elmentünk és kiválasztottuk álmaink ruháját anyu barátnőjének ruhaszalonjából (ez itt a reklám) VIktória ruhaszalon, ajánlom mindenkinek *-*

Ez itt a fergeteges csoda ruhám *____*

A szoknya része tüll és apró csipke virágok vannak rajta elszórva. A derék részén csipke és apró strasszköves berakás van, és olyan könnyű az egész ruha, egy álom volt viselni *-*

Alig várom, hogy eljöjjön December 6. hogy végre újra viselhessem ezt a csodát!!!

Rina, a Kaktusz-hercegnő