2012. december 25., kedd

Dream maker

Üdvözletem^^

Valamilyen oknál fogva ihletem támadt egy új blog elkészítéséhez. De most nem egy sima élménybeszámolós dolgot akartam készíteni, hanem aminek van valami témája. Így készült el a zenei blogom, ahol az általam kedvelt dalok, bandák, hangszerek kapják a főszerepet, itt osztom meg kedvenc cikkjeimet, híreket, videókat, stb...
Látogassátok meg, remélem tetszeni fog, amit láttok^^

  Dream maker

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

2012. december 17., hétfő

Csokíííííí *-*

Üdvözletem^^

Wááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!! Ez a nap is eljött *-* A szülinapom!!! egy újabb....pontosabban a 19. :D Olyan öreg vagyok...xD Észre se veszem és bottal fogok közlekedni, ősz hajkoronával...xD

Nah de most nem is ez a lényeg :D Hanem Ti *-* az én drága barátaim :33 Nagyon de nagyon köszönöm a sok-sok szülinapi köszöntést *o* annyira aranyosak vagytok, hogy gondoltatok rám *-*

Klau, neked külön köszönet a csokikáért :D Olyan fincsi volt *-*

És a japános köszöntés is fenomén volt *-*
És elmebeteg volt a mese amit néztünk :D

A fincsi szülinapi csokim :D

Nah de mára ennyit, tanulni is kell...xD
Rina, a Kaktusz-hercegnő^^


2012. december 16., vasárnap

Happy Birthday Reni *-*

Üdvözletem^^

Félreértés ne essék, a címmel ellentétben nem ma van a szülinapom^^
Ez a mai nap egy Kata által kreált saját kis mini szülinapozás volt, egy igazi kis meglepetés. *-*

Az egész úgy indult, hogy Kata tegnap délben felhívott, hogy ma nincs-e kedvem átmenni hozzá, segíteni pakolászni, stb-stb...xD Örültem én a fejemnek, hogy nem kell a vasárnapot itthon töltenem, szóval mégszép, megyek és pakolok!!!! (imádook pakolni xD)
Ma délben mentem Katához, és persze hogy egy cuki kis meglepivel várt engem^^ Egy saját készítésű aprócska kaktuszos szülinapi tortával, tetején egy szál gyetyával *o*
Annyira meghatódtam T-T és ráadásként fogta és eljátszotta nekem a szülinapos dalt a telóján, amit csak az én kedvemért tanult meg <3
...Azonnal elpusztítottuk a tortát, és megjegyzem, isteni volt *-*
Ezután jött a pakolászás^^ teljesen szétszedtük a szobát és újra rendben raktuk :3 konkrétan mindent átpakoltunk az én személyes irányításom alatt, amibe Katának semmilyen beleszólása nem lehetett :DDDD Csodálatos móka volt :D Persze el is ment az idő rendesen, de Kata cuccai olyan kis édesek, és én úgy örültem hogy pakolgathatom :3
Mikor végeztünk, megkaptam még az ajándékom második részét is^^ Megcsinálta a körmeim cuki babarózsaszínre :d vicces, hogy pont nekem vannak ilyen körmöcskéim, de nagyon tetszenek *-*

És holnap egy új nap kezdődik, életem 19. éveˇˇ olyan öreg vagyok...T.T

Nah de zárásként itt van egy kép a cuki tortácskámról^^ Csekkoljátok :3

Cukorfalat *-*

Jóéjt^^
Rina, a Kaktusz-hercegnő^^


2012. december 15., szombat

Csatolt fájl...xD

És újabb Üdv^^

Szóval, muszály ezt a hülye explorert használnom, mert csak így engedi fel a képeket...xD
De legalább megvannak *-*
Akkor jöjjenek a képek :DDD

Vezér és a kurvái xD


Tanár úr!!! :D





Csipet csapat *-*

Örömteli pillanat :3

Modellfotóm, az egyetlen, ami jó lett^^





És zárásul, az én csodás párommal <3
Szeretlek szivem <3

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

Kis összegző^^

Üdv Mindenki^^

Jajj de rég is jártam itt utoljára o.O Nem is tudom így hírtelenjében, hogy mennyi pótolni valóm is lehet igazából blogolás terén....xD
De itt egy kis ízelítő, ami most az eszembe van^^

Először is egy örömhír!!!!!! *-* Maholnap öt hónapja hogy boldogítom az én ifjú párom és rendületlenül szeretjük egymást <3 Persze van egy-két bakink rendesen....xD Én előszeretettel sértődöm meg a legkisebb dolgokon is, és hát Bendzsi....KOCKA!!! Amit nem mindig sikerül tolerálnom^^ Dehát így szép az élet xD

Másodszor, megtörtént a szalagavatóóóó!!!!!!  *-*
Olyan jóó volt, mesés, elképesztő, tündérálom :33 A rumám elképesztő volt, a hajam és a sminkem elsőosztályú, és a táncok is profik voltak.
Sok készülődés és izgalom előzte meg az estét, hogy minden tökéletes legyen, de így utólag megérte!! tényleg megérte *-*
AZ after is egész...jó volt, bár nem sok mindenre emlékszem, de a partybus, na az kurvajó volt!!! Még Dorcit is sikerült felszöktetni a buszra, így velünk együtt bulizhatott^^

Nemsokára fent lesznek a képek is, csak operáról nem megy a kép feltöltés...xD
Tudom ügyetlen vagyok...^^

Rina, a Kaktusz-hercegnő