2012. december 25., kedd

Dream maker

Üdvözletem^^

Valamilyen oknál fogva ihletem támadt egy új blog elkészítéséhez. De most nem egy sima élménybeszámolós dolgot akartam készíteni, hanem aminek van valami témája. Így készült el a zenei blogom, ahol az általam kedvelt dalok, bandák, hangszerek kapják a főszerepet, itt osztom meg kedvenc cikkjeimet, híreket, videókat, stb...
Látogassátok meg, remélem tetszeni fog, amit láttok^^

  Dream maker

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

2012. december 17., hétfő

Csokíííííí *-*

Üdvözletem^^

Wááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!! Ez a nap is eljött *-* A szülinapom!!! egy újabb....pontosabban a 19. :D Olyan öreg vagyok...xD Észre se veszem és bottal fogok közlekedni, ősz hajkoronával...xD

Nah de most nem is ez a lényeg :D Hanem Ti *-* az én drága barátaim :33 Nagyon de nagyon köszönöm a sok-sok szülinapi köszöntést *o* annyira aranyosak vagytok, hogy gondoltatok rám *-*

Klau, neked külön köszönet a csokikáért :D Olyan fincsi volt *-*

És a japános köszöntés is fenomén volt *-*
És elmebeteg volt a mese amit néztünk :D

A fincsi szülinapi csokim :D

Nah de mára ennyit, tanulni is kell...xD
Rina, a Kaktusz-hercegnő^^


2012. december 16., vasárnap

Happy Birthday Reni *-*

Üdvözletem^^

Félreértés ne essék, a címmel ellentétben nem ma van a szülinapom^^
Ez a mai nap egy Kata által kreált saját kis mini szülinapozás volt, egy igazi kis meglepetés. *-*

Az egész úgy indult, hogy Kata tegnap délben felhívott, hogy ma nincs-e kedvem átmenni hozzá, segíteni pakolászni, stb-stb...xD Örültem én a fejemnek, hogy nem kell a vasárnapot itthon töltenem, szóval mégszép, megyek és pakolok!!!! (imádook pakolni xD)
Ma délben mentem Katához, és persze hogy egy cuki kis meglepivel várt engem^^ Egy saját készítésű aprócska kaktuszos szülinapi tortával, tetején egy szál gyetyával *o*
Annyira meghatódtam T-T és ráadásként fogta és eljátszotta nekem a szülinapos dalt a telóján, amit csak az én kedvemért tanult meg <3
...Azonnal elpusztítottuk a tortát, és megjegyzem, isteni volt *-*
Ezután jött a pakolászás^^ teljesen szétszedtük a szobát és újra rendben raktuk :3 konkrétan mindent átpakoltunk az én személyes irányításom alatt, amibe Katának semmilyen beleszólása nem lehetett :DDDD Csodálatos móka volt :D Persze el is ment az idő rendesen, de Kata cuccai olyan kis édesek, és én úgy örültem hogy pakolgathatom :3
Mikor végeztünk, megkaptam még az ajándékom második részét is^^ Megcsinálta a körmeim cuki babarózsaszínre :d vicces, hogy pont nekem vannak ilyen körmöcskéim, de nagyon tetszenek *-*

És holnap egy új nap kezdődik, életem 19. éveˇˇ olyan öreg vagyok...T.T

Nah de zárásként itt van egy kép a cuki tortácskámról^^ Csekkoljátok :3

Cukorfalat *-*

Jóéjt^^
Rina, a Kaktusz-hercegnő^^


2012. december 15., szombat

Csatolt fájl...xD

És újabb Üdv^^

Szóval, muszály ezt a hülye explorert használnom, mert csak így engedi fel a képeket...xD
De legalább megvannak *-*
Akkor jöjjenek a képek :DDD

Vezér és a kurvái xD


Tanár úr!!! :D





Csipet csapat *-*

Örömteli pillanat :3

Modellfotóm, az egyetlen, ami jó lett^^





És zárásul, az én csodás párommal <3
Szeretlek szivem <3

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

Kis összegző^^

Üdv Mindenki^^

Jajj de rég is jártam itt utoljára o.O Nem is tudom így hírtelenjében, hogy mennyi pótolni valóm is lehet igazából blogolás terén....xD
De itt egy kis ízelítő, ami most az eszembe van^^

Először is egy örömhír!!!!!! *-* Maholnap öt hónapja hogy boldogítom az én ifjú párom és rendületlenül szeretjük egymást <3 Persze van egy-két bakink rendesen....xD Én előszeretettel sértődöm meg a legkisebb dolgokon is, és hát Bendzsi....KOCKA!!! Amit nem mindig sikerül tolerálnom^^ Dehát így szép az élet xD

Másodszor, megtörtént a szalagavatóóóó!!!!!!  *-*
Olyan jóó volt, mesés, elképesztő, tündérálom :33 A rumám elképesztő volt, a hajam és a sminkem elsőosztályú, és a táncok is profik voltak.
Sok készülődés és izgalom előzte meg az estét, hogy minden tökéletes legyen, de így utólag megérte!! tényleg megérte *-*
AZ after is egész...jó volt, bár nem sok mindenre emlékszem, de a partybus, na az kurvajó volt!!! Még Dorcit is sikerült felszöktetni a buszra, így velünk együtt bulizhatott^^

Nemsokára fent lesznek a képek is, csak operáról nem megy a kép feltöltés...xD
Tudom ügyetlen vagyok...^^

Rina, a Kaktusz-hercegnő

2012. augusztus 10., péntek

Szerelem és miegymás *-*

Üdv mindenkinek^^

M iújság veletek?? jól telik a nyár??? Mert nekem csodálatosan *-*
Megtörtént az elképzelhetetlen...szerelmes vagyok *o* ugye?? én is alig hiszem el...xD de rózsaszín mámorban úszok és a világ legboldogabb emberének érzem magam^^
És hogy ki a szerencsétlen, akit magamhoz láncoltam??? :D:D:D Bendzsi drága, akit még a legutóbbi nyári táborban ismertem meg^^
Most is nálunk mulatja az időt, amíg én itt dekkolok az irodában és lopom a napot xD De psszt!! ne mondjátok el senkinek :DD
Egyébként a nyaram egész nyugisan telik, persze net nélkül...-.- (hülye T-Mobile...) és néha összefutok a haverokkal, meg segítek otthon, vagy mi xDxD
Már az augusztus 20át várom nagyon *o* ugye ti is kimentek majd megnézni a tűzijátékot? :D:D
Én tuti ott leszek^^

Nahjó most elköszönök, mert munka időben vagyok és nem akarom hogy rám szóljanak...xD
pápá mindnyájatoknak, és további szép nyarat, majd jelentkezem^^

Rina a Kaktusz-hercegnő^^

2012. július 7., szombat

Karcag *-*

Üdv mindenkinek^^

Tudom-tudom, régen írtam már, de mentségemre szolgáljon, hogy több mint két hete nincs netem otthon és ráadásul táborban is voltam az elmúlt időszakban. Nagyjából a mostani bejegyzésem is erről fog szólni, kvázi egy élménybeszámolót olvashattok, és ígérem nagyon tömör lesz, nem fogok minden egyes napot külön részletezni, hanem megpróbálom majd kiemelni a legfontosabb eseményeket. xD

Nah, szóval...xD Ezen csodálatos tábor Karcagon zajlott, az alföld közepén és hat napig tartott. (alap infók megvannak...xD) Minden iskolából két diák vehetett részt, akik a holocaust szakkörön rendesen teljesítettek, (ezis fontos) Engem az a megtiszteltetés ért, hogy Csillával mehettem, megjegyzem, vele elképesztő egy tábor (zuhany alatt koncertet ad, fogmosás közben is, egymástbaszogattuk, stb...xD)
Elképesztő programokon vettünk részt, mint például lovaskocsikázás, vagy lovaglás (szőrén ültük meg a lovat, és külön köszönet Csillának, aki fel mert ülni a lóra, mert fél a lovaktól *-*), strandon voltunk (nah az naggyon poénos volt, egymást fröcsköltük öt évesek módjára és Ricsikét is szépen megfürdettük Bencével és Bendzsivel xD), tábortűz mellett ünnepeltünk, megünnepeltük mindenki szülinapját, kézműveskedtünk, és nagyon sok játékban vettünk részt, amit most ha nem muszály, nem kezdek el részletezni...xD
Nahjó, egyet-kettőtmegemlítek: Kviddics (a legjobb játék), színháború (nah az a dög melegben felüdülésvolt), akkor...gyilkosos (szerintem mindenki ismeri...xD) angyalka (ezt majd elmesélem, jópofa játék), és még a stop-kuss játék. Nah ez volt az egyik kedvencem *-*


Nah most jöjjön egy két kép, hiszen ezek sokkal beszédesebbek *___*

Csillával az egyenpólónkban^^
Az egyik kedvenc képem *-*

 Menő kutyi :))
A lovarda egyik "házörzője" xD

Én festettem *-*
de elhagytam...T.T

 Lovardában ebédeltünk^^
Naggyon finomakat ehettünk korlátlan mennyiségben xD
(öt kilót híztam...xD)

 Karci-PÉDIA!!!!
Tábori hipp-hipp hurrá xD
 
 Csilla legendás pillanata!!! *o*
Nagyon büszke voltam rá :33

 Pepe stop kártyát kapott a célkarika közepén..xD
Közben zajlott a játék tovább xD

 Ez volt a körtörténetünk tervezete^^

 Norbi a hazaúton különbejáratú műsort adott nekünk Itachi és Tobi társaságában xD

 Odaút^^
Egon feje...xD
 
 Lovaskocsikáztunk^^
Hazafele úton dalokatis énekeltnk xD
 
 Nem tudom kinek ismerős Az égből pottyan esti mesék c. műsor^^
Levente Péter bácsi előadása :33
Valami elképesztő volt *-*

 Egon reggelei agytornája számunkra^^
Mindig felolvasott :33

 Norbi a csomagmegörző^^


 A nagy csapat *-*
balról-jobbra:
Fruzsi, Fruzsi, Anna, Reni, Csilla, Bence^^
 Pepe csurom vizesen xD

 Pózolj Ricsikével...xD


 Kvízjáték xD

 Csilla alkotás közben :33

 Színháború, vagyis vizicsata!!!!!!

 Erről nincsmit mondanom...xD


Lovagolok!!!! :D:D

Nah azt hiszem ennyi bőven elég volt, ideje aludni mennem...xD

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

2012. június 4., hétfő

Vizsga drukk!!

Üdv mindenkinek^^

Itt van a suli vége, elérkeztünk a hajrához. Már csak két hét van hátra az iskolából és véééégre kitör a várva-várt nyári szünet!!! *-*
Ám addig rengeteg teendőm van hátra (gondolom ti is elvagytok havazva...)
Ezen a héten zajlanak a a szóbeli vizsgáim, illetve pénteken a marketing írásbelim... Szurkoljatok!!! :$
Egyetlen vizsganapom van, és az a csütörtök...a legdurvább nap a héten, viszont addig meg a várakozás és lázas tanulás...xD
Komolyan mondom, már totál kész vagyok az egésztől, alig várom hogy vége legyen!!!

Viszont, a jövőhét maga lesz a teljes felüdülés!!! :D Semmi komoly teendő, csak a pihenés és bulik *-*

És ha már így itt vagyok és éppenséggel időm is akad, had osszam veletek a legújabb örömöm forrását!! :D:D

Négyes lett a közgáz vizsgáám!!!!! Yeeeeeeee :D:D:D

Nah ki a király, ha nem én??!!!:D:D

Nahjó, lassan zárom soraim, csak még néhány pillanatig élvezem, hogy korlátlanul tudom használni a netet és még időm is van rá...xD Sajnos otthon ez nem adatik meg, köszönhetően a szarakodós mobil netemnek, de itt a suliban ugyebár nem én fizetem a netet, és még gyors is xDxD
Szóval mostanában emiatt hanyagoltam az én kedves blogomat, de ígérem igyekszek minél többet és tartalmasabban írni ezentúl!! :D:D

Nah de most pápááá :3
Üdv Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

2012. június 2., szombat

My dream *-*

Üdv mindenkinek^^

Tudom-tudom, már nagyon régen írtam utoljára, dehát sajnos alig volt időm mindenre, így elfeledkeztem eme nemes feladatomról...
Deh most egy csodálatos bejegyzéssel örvendeztetlek meg titeket^^

Eljött az idő, igen itt van, már nemsokára eljön a szalagavatóm *-* Így barátnőmmel, Kamillával ma elmentünk és kiválasztottuk álmaink ruháját anyu barátnőjének ruhaszalonjából (ez itt a reklám) VIktória ruhaszalon, ajánlom mindenkinek *-*

Ez itt a fergeteges csoda ruhám *____*

A szoknya része tüll és apró csipke virágok vannak rajta elszórva. A derék részén csipke és apró strasszköves berakás van, és olyan könnyű az egész ruha, egy álom volt viselni *-*

Alig várom, hogy eljöjjön December 6. hogy végre újra viselhessem ezt a csodát!!!

Rina, a Kaktusz-hercegnő

2012. május 1., kedd

Nosztalgia...

Üdv^^

Itt ülve a szobámban fülhallgatóval a fejemen a régi kedvenc számaimat hallgatva elöntött a nosztalgia érzése...
Valamikor régen más voltam...nem kis cuki masnis kaktusz mániás színes lányka, hanem egy feketébe öltöztetett rocker...xD
Furcsa mi?? :D
Hát most valahogy úgy érzem, hogy hiányzik ez, mert oké, hogy nagy ritkán, mikor koncertre megyek így öltözök, de mi lenne, ha egy nap így jelennék meg a suliban??? Furcsa lenne?? Biztos meglepődne mindenki...xD
ÉS én megfogom lepni a népet, mert kiakarom próbálni, hogy milyen érzés ennyi idő után újra felölteni régi gyúnyám és a régi énemmel belépni az iskolai közösségbe, ámbár immár az új cuki Rina szerepében. :D
Kigogom próbálni, és várom majd a kritkákat.^^

Nemtudom, néhányan emlékeztek-e még ezekre???
Volt olyan idő, mikor mindennap hordtam őket...XD
ELképzelhetetlen, mi?? :D


Rina, a Kaktusz-hercegnő^^
Hardrock hallalujah!!! :D

2012. április 29., vasárnap

Szét adtuk a várat...XD

Üdvözletem^^

Tegnap szét adtuk a várat...Vagyis, Jessi, Andris, Timi, Jani, Csilla, Fibi, Győri, Dönci, és Én hatalmas táskákkal megpakolva nekivágtunk a pusztának és bevettük az "egri" várat. :D
Mindez egy jól megtervezett és szépen kivitelezett cselekmény eredménye volt. Bár kicsit késve indultunk, köszönhetően a vásárlásnak, és útközben Győrit megbüntette az ellenőr, de végülis sikerült megérkeznünk Pilisborosjenőre.^^
Az út a várig csodálatos volt és bár majd meg sültünk és nehezek voltak a csomagjaink, de mi mégis energiával telve érkeztünk meg a végállomsához. xD
Leültünk, szét pakoltunk és elkezdtünk rágcsálni, míg a fiúk elmentek tüzifáért. xD
Aztán elkezdődött a sütögetés!!! :D Sok füst meg minden, de legalább a bogarak nem jöttek...xD Fogyott a kaja rendesen, és a hangulat is egyre jobb lett. Csilla jóvoltából még pillecukrot is sütöttünk, ami...igen ragadós volt, de a legfinomabb dolog, amivel eddig találkoztam. :D
Győri meg Andris majmosdit játszottak és felmásztak a vár tetejére, majd Andris lelépett a piával és egyedül benyakalta...xD
Jessi mindenkivel kardozott (egy fa bottal), Fibi meg...magát adta^^
Estefele pakolászni kezdtünk és haza indultunk. Dönci persze nem tudta kihagyni és szépen halálra ijesztett a sötétben...Még visszakapod!! :D


Nagyon jó volt ez a nap és kell belőle ismétlés!!!!! *o*

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

2012. április 22., vasárnap

Nem kellett volna...

Üdv mindenki^^

Mostanában egyre kevesebbszer írok...ez nem jó...o.O
Ideje pótolnom!!! :D
Mai beszámolóm a hülyeségemről fog szólni, dehát mégsem lehetek minidg tökéletes, énis csinálok orbitális nagy baromságokat...xD

Szóval, egyszer volt, hol nem volt....Péntek estére beterveztünk többiekkel egy koncertet, nah igen, de csak terveztük, mert...
Délután öt óra tájékában találkoztunk többiekkel Ligetben, mert gondoltunk egy kicsi alapozás a koncert előtt senkinek nem árt meg. Ennek függvényében összegyültünk néhányan egy jó kis finlandia illetve pezsgő kiséretében és neki álltunk módszeresen elfogyasztani.^^
ÍNah máskor ilyen nem lesz!!! Nekem nem való az alapozás..!! Mert oké h néha iszogatok másokkal meg hasonlók, de hogy ennyit és ilyen mértékeb, na neeeem...xD

Gondolom sejthetitek, h nem kicsit eláztam és hát több emberkének is kellemetlenséget okoztam a hülyeségeimmel, meg nem csak én, de így mások sem tudtak bemenni a koncertre...
BOCSÁNAT MINDENKII!!!! T.T

DE!! máskor tuti jó kislány leszek és nem csinálok ekkora orbitális nagy marhaságot. :D
És Ricsi, Sári (Levi) köszi hogy hazáig támogattatok.^^

Nah de most inkább megyek felejteni, mert erre nem vagyok valami büszke...:D:D
Jóéjt^^

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

2012. április 11., szerda

Tavaszi szünet^^

Üdv mindenkinek^^

Tudom-tudom...már nagyon rég írtam utoljára, pedig lett volna miről mesélni, de ígérem most mindenről szépen sorban beszámolok, ami emlitésre méltó esemény. *-*
Hát ugye volt egy "csodálatosan hosszú" tavaszi szünetünk, ami számomra igen eseménydús volt (talán túlságosan is...o.O)

Először is, a szünet első napján ünnepeltük Petra 18. szülinapját Brigivel, Timivel és Csillával^^ Megjegyzem, igen vicces napot tudhatunk magunk mögött...többek közt, a KFC dobozos robotunkat (szegény takarító nő, mit gondolhatott rólunk...O:O xD), aztán sok sok ruha, amik után sírtunk, de voltak ott könyvek is, meg egyéb kiegészítők...xD
Aztán találtunk nyuszikat, cuki kis élő nyulambulamokat *-*, meg timivel egy cuki gyerek padot, amin muszáj volt fotózkodnunk...xD

Nah igen, a gyerekpad, ami alig bírt el minket, de a kép tök ari lett^^

...
...
...

Aztán volt egy animecon is (holdfénycon + playit) a millenárison, és én végre megtestesíthettem álmaim tárgyát, vagyis Kaktusz-hercegnő lehettem úgy istenigazából!!!! *-*
Csodálatos ruhám volt, köszönhetően Csilla anyukájának, és velem volt Don-Pedró is, aki mindenkit behálózott maga körül...xD Igazi kis perverz szívtipró volt...xD
ÉS hát a hangulat is csodás volt, imádtam a többieket, mindenki tök ari volt, vagy szívtipró, vagy minden más, ami dícsérő szó XD

Hát igen, ez a kép szerintem mindent elmond *-*
Imádom!!! *o*

...
...
...

Aztán még mi is volt??? Jah igen, húsvét, ami elég uncsin telt, de azért muszáj említést tennem róla...^^
Kb. ennyi volt, és ma már újra suliba kellett mennem...hát ez nem egy túl jó hír, és ma tiszta zizi voltam, mert nem volt Csilla...T.T
Csilla gyógyulj meg!!!!! *-*

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

2012. március 26., hétfő

Happy Birthday Foxy^^

Üdv^^

Most szombaton ünnepeltük Foxy szülinapját a Margit-szigeten, egy elvarázsolt hercegnőkkel és unikornisokkal teli csodás világban. *-*
Szó szerint unikornisokkal, hisz még a tortán is ott voltak fincsi pillecukrok és az elmaradhatatlan "Candy" felirat társaságában. Volt ott minden: goth-találkozó a romoknál, őrült fotózkodás, fára illetve romokra mászás, sok-sok séta és eltévedt Dorci mentőakció!! :D Mindenki tündökölt, persze az ünnepelt volt a legcukibb hercegnő és sok sok masni meg minden más is volt *o*
Szerintem ez egy remek nap volt, én legalábbis nagyon jól éreztem magam és bár hulla voltam, de megérte. :D

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

2012. március 21., szerda

Új haj *-*

Üdv néktek kedves olvasóim^^

Ma végre sok-sok hét várakozás után sikerült eljutnom a menyországba *o* elmentem a fodrászhoz xD Az első tervem az volt, hogy nem csak levágatom, de be is festetem a hajam, de végül ez nem jött össze (beparáztam...:$), így maradt a sima vágás és végre megnőtt elől olyan hosszúra a hajam, hogy lelehessen rendesen vágni...XD Milyen cukin fog kinézni a hajamban a nemsokára birtokomba kerülő vadiúj masnis csatocskám *o*
...
...
...
...
...
Okéééé....
Már megint baszakszik a gépem/netem/blogom, fogalmam sincs h melyik, úgyhogy az eredményt majd holnap tekinthetitek meg, mikor is a suliból feltudom rakni a sztár fotóm...^^
Sajnos én már csak ilyen szerencsétlen vagyok...nah de mind1, legalább így mindnyájan kiváncsian fogjátok várni. hááháháháááá :D:D

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^


2012. március 20., kedd

Képek...:D

Üdv^^

Az előző bejegyzésben nem tudtam feltölteni a képeket, mert az otthon netem baszakodott, szóval most itt az ideje behozni a lemaradást...^^

Először is itt van a vadi új nyári pizsim, amit a Tezenis-ben kaptam és ez lett az ideji kedvenc darabja a ruhatáramnak. *o*
A Masni még csodálatosabbá teszi az összképet *-*

És íme a nemrég vásárolt masnis fülbevalóm.  *___*
Olyan szép a színe!!!!
(Six)

És a fülcsihez tartozó gyürücske
Valójában nem hozzá van, csak nagyon passzolnak egymáshoz így ezt is megszereztem :D
(színtén six)

Ez pedig a bónusz fülcsi gyüjteményem *-*
Terranovában csak 1400 forintba került ez a sok szép csoda *o*

Egyenlőre most ennyi, de hamarosan újabb darabokkal fogom gazdagítani a masni gyüjteményem, és azokat is megmutatom majd.^^
(lassan itt lesz a hatalmas masni kitűzőm is *-*)

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^