2012. április 29., vasárnap

Szét adtuk a várat...XD

Üdvözletem^^

Tegnap szét adtuk a várat...Vagyis, Jessi, Andris, Timi, Jani, Csilla, Fibi, Győri, Dönci, és Én hatalmas táskákkal megpakolva nekivágtunk a pusztának és bevettük az "egri" várat. :D
Mindez egy jól megtervezett és szépen kivitelezett cselekmény eredménye volt. Bár kicsit késve indultunk, köszönhetően a vásárlásnak, és útközben Győrit megbüntette az ellenőr, de végülis sikerült megérkeznünk Pilisborosjenőre.^^
Az út a várig csodálatos volt és bár majd meg sültünk és nehezek voltak a csomagjaink, de mi mégis energiával telve érkeztünk meg a végállomsához. xD
Leültünk, szét pakoltunk és elkezdtünk rágcsálni, míg a fiúk elmentek tüzifáért. xD
Aztán elkezdődött a sütögetés!!! :D Sok füst meg minden, de legalább a bogarak nem jöttek...xD Fogyott a kaja rendesen, és a hangulat is egyre jobb lett. Csilla jóvoltából még pillecukrot is sütöttünk, ami...igen ragadós volt, de a legfinomabb dolog, amivel eddig találkoztam. :D
Győri meg Andris majmosdit játszottak és felmásztak a vár tetejére, majd Andris lelépett a piával és egyedül benyakalta...xD
Jessi mindenkivel kardozott (egy fa bottal), Fibi meg...magát adta^^
Estefele pakolászni kezdtünk és haza indultunk. Dönci persze nem tudta kihagyni és szépen halálra ijesztett a sötétben...Még visszakapod!! :D


Nagyon jó volt ez a nap és kell belőle ismétlés!!!!! *o*

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

2012. április 22., vasárnap

Nem kellett volna...

Üdv mindenki^^

Mostanában egyre kevesebbszer írok...ez nem jó...o.O
Ideje pótolnom!!! :D
Mai beszámolóm a hülyeségemről fog szólni, dehát mégsem lehetek minidg tökéletes, énis csinálok orbitális nagy baromságokat...xD

Szóval, egyszer volt, hol nem volt....Péntek estére beterveztünk többiekkel egy koncertet, nah igen, de csak terveztük, mert...
Délután öt óra tájékában találkoztunk többiekkel Ligetben, mert gondoltunk egy kicsi alapozás a koncert előtt senkinek nem árt meg. Ennek függvényében összegyültünk néhányan egy jó kis finlandia illetve pezsgő kiséretében és neki álltunk módszeresen elfogyasztani.^^
ÍNah máskor ilyen nem lesz!!! Nekem nem való az alapozás..!! Mert oké h néha iszogatok másokkal meg hasonlók, de hogy ennyit és ilyen mértékeb, na neeeem...xD

Gondolom sejthetitek, h nem kicsit eláztam és hát több emberkének is kellemetlenséget okoztam a hülyeségeimmel, meg nem csak én, de így mások sem tudtak bemenni a koncertre...
BOCSÁNAT MINDENKII!!!! T.T

DE!! máskor tuti jó kislány leszek és nem csinálok ekkora orbitális nagy marhaságot. :D
És Ricsi, Sári (Levi) köszi hogy hazáig támogattatok.^^

Nah de most inkább megyek felejteni, mert erre nem vagyok valami büszke...:D:D
Jóéjt^^

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

2012. április 11., szerda

Tavaszi szünet^^

Üdv mindenkinek^^

Tudom-tudom...már nagyon rég írtam utoljára, pedig lett volna miről mesélni, de ígérem most mindenről szépen sorban beszámolok, ami emlitésre méltó esemény. *-*
Hát ugye volt egy "csodálatosan hosszú" tavaszi szünetünk, ami számomra igen eseménydús volt (talán túlságosan is...o.O)

Először is, a szünet első napján ünnepeltük Petra 18. szülinapját Brigivel, Timivel és Csillával^^ Megjegyzem, igen vicces napot tudhatunk magunk mögött...többek közt, a KFC dobozos robotunkat (szegény takarító nő, mit gondolhatott rólunk...O:O xD), aztán sok sok ruha, amik után sírtunk, de voltak ott könyvek is, meg egyéb kiegészítők...xD
Aztán találtunk nyuszikat, cuki kis élő nyulambulamokat *-*, meg timivel egy cuki gyerek padot, amin muszáj volt fotózkodnunk...xD

Nah igen, a gyerekpad, ami alig bírt el minket, de a kép tök ari lett^^

...
...
...

Aztán volt egy animecon is (holdfénycon + playit) a millenárison, és én végre megtestesíthettem álmaim tárgyát, vagyis Kaktusz-hercegnő lehettem úgy istenigazából!!!! *-*
Csodálatos ruhám volt, köszönhetően Csilla anyukájának, és velem volt Don-Pedró is, aki mindenkit behálózott maga körül...xD Igazi kis perverz szívtipró volt...xD
ÉS hát a hangulat is csodás volt, imádtam a többieket, mindenki tök ari volt, vagy szívtipró, vagy minden más, ami dícsérő szó XD

Hát igen, ez a kép szerintem mindent elmond *-*
Imádom!!! *o*

...
...
...

Aztán még mi is volt??? Jah igen, húsvét, ami elég uncsin telt, de azért muszáj említést tennem róla...^^
Kb. ennyi volt, és ma már újra suliba kellett mennem...hát ez nem egy túl jó hír, és ma tiszta zizi voltam, mert nem volt Csilla...T.T
Csilla gyógyulj meg!!!!! *-*

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^