2012. február 26., vasárnap

Dürer farsang és miegymás

Üdv mindenkinek^^

Már jó rég nem írtam, úgyhogy itt az idelye egy újabb bejegyzésnek. Megpróbálom röviden összefoglalni az elmúlt hétvégémet.
Szóval, azzal kezdődött, hogy Alice-t péntek délután rendkívül fontos indokok miatt elkellett rabolnom a sulis farsangról. (Persze csak szolidan) Végül nálam kötött ki, és nagyon jól telt a délután.
Aztán estefele készülődnöm kellett a koncertre. Alice azalatt fényképészesdit játszott és megörökítette a készülődésem minden pillanatát. XD
Végül nagy nehezen sikerült elindulnunk. Döniékkel sulinál találkoztunk, és onnan mentünk a dürerbe, ahol később összefutottunk a többiekkel.
(A bejáratnál kikérdezte a csaj az összes személyi adatomat, mert nem hittem el, hogy én vagyok a képen...XD)
Az este nagyon jól telt, tomboltunk, ittunk, meg minden egyéb.
Negyed hatra sikerült hazaérnem, amit megelőzött egy séta a ligetben, kicsi alvás a padon, és egy gyors látogatás a McDrive-n.
Épphogy lefeküdtem aludni, máris itt volt a reggel, és nekem indulnom kellett az örsre, ahova megbeszéltük Timivel a találkozót.
Kicsit késett a szentem, aztán meg bekellett mennünk az árkádba Timinek nadrágot venni. Utána sikerült elhagyni az övét, amit végül newyorkeben megtaláltunk, majd eltévedtünk, mert a hév pótló busz nem állt meg ott, ahol kellett volna.Kicsit később értünk haza, mint terveztük A tegnap este is nagyon jó volt, próbáltuk leszerelni Timi kutyusát, pizzát ettünk, filmet néztünk és mikor végre mehettünk volna aludni, Timi elkezdett parázni, hogy nehogy betörjenek. Ez ment egész éjszaka...XD

Így visszanézve remek hétvégém volt.^^

Rina, a kaktusz-hercegnő^^

2012. február 17., péntek

Matek verseny o.O

Üdvözlet^^

A mai napon zajlott az évenként megrendezett gordiuszi matek verseny, melyen én is részt vettem.^^ Nem mintha a legjobb matekosok közé tartoznék, de nagyon lelkes vagyok, és egész jó a logikám is. XD

 Történetem a sulink udvarán indul, ahol is a találkozó volt, és miután kedves Dönci is megérkezett, Kis Kriszta tanárnő kíséretével elindultunk a verseny helyszínére. A hó még mindig szakadt, de mi nagyon jó kedvüek voltunk, és nagyon rövid idő alatt elértünk a kijelölt helyre. Sajnos nem sulik szerint voltunk beosztva, hanem valami random szabály szerint, így én teljesen egyedül voltam, a folyosó legvégén lévő FIZIKA teremben. (Zombori tanárnő biztos nagyon örült volna, ha látja a termet^^) Miután elfoglaltam végre a saját helyem (megjegyzem nem volt könnyű, mert a felügyelő idióta volt), Meglátogatott Kis Kriszta tanárnő, és hozott nekem ajándék csokit. *___*
A feladat lap nem volt valami könnyű, és sajnos olyan hülye voltam, hogy eltévesztettem egy sort, így három jó megoldást rossz helyre írtam, mire rájöttem, hogy nem jó a sorrend...XD
Remélem azért jól sikerült...^^

Haza fele Ricsiékkel hó csatáztunk a villamos megállóban, és persze én húztam a rövidebbet...XD Két fiú egy lány ellen >.<

A napokban sajnos nem nagyon fogok tudni írni, mert nincs otthon netem...de majd igyekszem bepótolni a lemaradást^^

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

2012. február 13., hétfő

Elképesztő koncert a yukban^^

Üdvözlet^^

Igaz, néhány napos késéssel, de itt van a péntek esti koncert beszámolóm is.^^
Apró kétségeim ellenére valami elképesztően jól sikerült az este, és szerintem nem csak én gondolom így. XD
Nyolckor találkoztunk Vikivel, Ricsivel és Öcsivel a stadionoknál és mentünk a Tímár utcai megállóhoz, ahol Döncivel és mint számomra később kiderült, Levivel beszéltünk meg találkozót. Kivételesen minden bökkenő nélkül oda értünk a hév megállóhoz, és útközben még Nórival is összetalálkoztunk, aki Velencébe utazott anyukájával. Kezdés előtt kb. tíz perccel értünk a yukba, így még a tömeg előtt sikerült lerakni a cuccainkat, italt venni, és ülő helyet foglalni, míg nem kezdődött a koncert.
Eleinet még elég hézagos volt a nagyterem, de az idő múlásával egyre többen lettünk, és a hangulat is egyre jobb lett. Én személy szerint baromira élveztem a zenét, színte hipnotizált, és a régi rocker korszakos szerkómban igen otthonosan éreztem magam a terem jobb szélső sarkában tombolva...XD

Tribute bandás koncert volt, és Slayert, Metallica-t és Slipknot-ot játszottak *___*

Irtózatosan jó buli volt, még az apróbb kellemetlenségek ellenére is (egy random srác rám szállt, szegény Levi rosszul lett). Az este előrehaladtával kezdtünk fáradni, és miután a fiúk csocsóztak egy jót, mi meg Vikivel punnyadtunk addig, lassan elindultunk hazafelé. (kidobtak minket, pedig mi még maradtunk volna...XD)

Hajnali három óra, hideg volt, mi meg hulla fáradtak voltunk...Csoportosan sétáltunk le a margit hídhoz, hogy felszálljunk az éjszaka is közlekedő 6-os villamosra. Dönci útközben levállt tőlünk, így nélküle folytattuk az utat a megváltó jármü felé...XD Szerintem mindnyájan kellően kómásak voltunk már. Míg a móricz zsigmond körtérre értünk, elbúcsúztunk Öcsitől és a végállomáson, én is leváltam a kis csapattól és elindultam megkeresni a buszomat...XD Nagyon nehéz volt, hisz a fáradtságtól kettőig sem láttam...XD
Nem tudom hogyan, de Hajnali ötre épen és "egészségesen" hazaértem, és anélkül, hogy felébresztettem volna anyuékat, sikerült eljutnom az ágyamig. Már csak arra emlékszem, hogy körbenéztem a sötét szobámban, és bedőltem a pihe-puha takaróm alá...^^

Még sok ilyen jó estét szeretnék!!! *___* XD

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

2012. február 9., csütörtök

Napi meglepi^^

Üdv ismét^^

Kedves olvasóim, gondolom mindnyájan szeretitek a meglepiket. Ahogy én is.^^
A jó meglepik apróságok és mindig a legváratlanabb pillanatokban történnek. A mai nap folyamán egy ilyen apró kis meglepiben volt részem.^^ Anyuval ma bementünk az Alle-ba és a KFC-ben vettünk ebédet. Sokat gondolkoztunk, hogy mit vegyünk, és az egészet elvitelre kértük, hogy öcsémnek is hazahozzunk belőle. XD
Nah szóval, hazahoztunk az egészet, Krisztián már nagyon éhes volt, és én nekiálltam kipakolni a cuccokat. Én egy B-smart menüt kértem, ami kis papir dobozban volt, és anak az alján találtam egy apró meglepetést. *-* Semmi extra, de miután elolvastam az apró üzenetet, valahogy egyszeriben nagyon jó kedvem lett, és hatalmas mosollyal az arcomon rohantam anyuhoz, hogy neki is megmutassam, amit kaptam.^^
Az ilyen apróságok sokszor sokkal többet érnek, mint a hatalmas ajándékok, és feldobhatják a napjainkat.^^

Nah, itt van az aprócska üzenet^^
.   .   .

Wááááá, nem engedi feltölteni a képet....!!! o.O
Nah mind1, akkor legépelem az üzit...XD Szóval...

"Jó a sapid! :) Jó étvágyat Neek! Gyertek máskor is!"
Angi
(KFC Kasszás) 
Köszönöm Angi^^

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

2012. február 7., kedd

Cactus is everywhere! *o*

Üdv^^

Most is, mint már annyiszor, az én drágaságaimról fogok áradozni egy sort. XD
Sajnos nem tudok lezokszni ezen rossz szokásomról, dehát mindenkinek kell valami szenvedély, nem? :)

Íme itt van néhány kép, melyek mindegyikéhez fűz valamilyen emlék foszlány. Íme az én kis emlékeim apró képekre bontva. *-*


Tavaly nyáron Ricsivel voltam a növény kiállítás és vásár nevet viselő rendezvényen a budapesti arborétumban, ahol persze fő célként a kaktuszos standok, illetve előadások helyének megkeresését tűztük ki célul. XD minő meglepő dolog.^^
Körbejártuk tornyát-baranyát, mire megtaláltuk azt a sétányt, amit én csak röviden mennyországnak hívok. Az a picike kis sétáló utca tele volt kaktuszos standokkal, ahol bár tömeg volt, mégis sikerült meglesnem a legcukibb kaktuszokat, és meg is tudtam örökíteni őket, eme csodálatos fotókon.^^

Persze vettem és néhány kaktuszt, és nagy büszkén hurcibáztam magammal mindenhova, ahova aznap Ricsivel mentünk...XD
Még a MArgit-szigetre is elvittem magammal, és úg figyeltem rájuk, mint a kincsekre. *o*


      

Itt vannak az én csodálatos szerzeményeim, *-*
Mindegyiknek van saját neve, és mindegyikőjükkel külön törődöm, az ő kis igényükhöz mérten XD
Bal szélen található Mike, az első szerzeményem, mellette lévő képen Pinkye és Pixye, a nagy narancssárga virágos, aki a jobb szélső képen is ott van, ő Pixye. Személy szerint nekem Pixye a kedvencem, annyira szép a virágja, és narancssárga *o* ami az én kedvenc színem. ^^


Ez a kaktusz Klau barátnőm barátjának, Tóninak a szobájában volt, és mikor Klauval voltunk a fiúk próbáján, akkor mutatták meg nekem.
Persze ezen kívül tóniéknak rengeteg kaktuszuk van még a nappalijukban, de nem tudtam mindegyikükről külön képet csinálni...XD
Majd egyszer sorban lefotózom mind!!! :D

Ez a kaktusz egy random közért kasszájánál volt kirakva, és mikor anyu fizetett, akkor találtam rá. XD Gondoltam senkinek nem ártok azzal, ha ezt is lefotózom.^^

Sulinkban Diáék terme, a kaktusz terem *o*
Az én kedvenc termem!!!





Ezek itt kaktusz formályú gyetyák.^^ Még a multkor Alice-el találtunk rájuk egy elvarázsolt üzletben a Váci utcában. Elképesztően édesek, és nekem mindenképpen kell egy ilyen! *o*





Az én szülinapi tortám, amit a 18. szülinapomra kaptam.^^
Persze Csilláé sokkal szebb volt, de ezt anyuéktól kaptam, és imádtam.^^
Bár picit túlságosan is édes volt, de azért izlett. :3


És a legeslegjobb dolog!!!
A kaktuszos pólóm!! *o* Egyszerüen imádom, az én mindenem.
Ezt még a névnapomra kaptam anyutól, és azóta is hálás vagyok neki. *-*
Az utolsó darabot hoztam el belőle, és nagyon remélem, hogy azóta sincs több belőle. X"DD

Nyah, mára asszem ennyi elég is volt, már így is az őrületbe kergetek mindenkit a kaktuszos mániámmal...X"DD

Most megyek inkább animét nézni...XD

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^








2012. február 2., csütörtök

Zene nélkül mit érek én??? :D

Üdv ismét^^

Wáááá, el sem hiszem!! Ennyi idő után...kb. másfél év...XD éééés újra van hang a gépemen!!! Sőt, teljesen újra lett telepítve (ezzel sok munkát okozva nekem...), de nem baj, mert végre mükszik a hangom, és minden más!! Ez egy történelmi pillanta! Tudok végre zenét hallgatni, videókat, filmeket nézni, újra van életem! :D

Rina, a Kakatusz-hercegnő^^