2012. március 26., hétfő

Happy Birthday Foxy^^

Üdv^^

Most szombaton ünnepeltük Foxy szülinapját a Margit-szigeten, egy elvarázsolt hercegnőkkel és unikornisokkal teli csodás világban. *-*
Szó szerint unikornisokkal, hisz még a tortán is ott voltak fincsi pillecukrok és az elmaradhatatlan "Candy" felirat társaságában. Volt ott minden: goth-találkozó a romoknál, őrült fotózkodás, fára illetve romokra mászás, sok-sok séta és eltévedt Dorci mentőakció!! :D Mindenki tündökölt, persze az ünnepelt volt a legcukibb hercegnő és sok sok masni meg minden más is volt *o*
Szerintem ez egy remek nap volt, én legalábbis nagyon jól éreztem magam és bár hulla voltam, de megérte. :D

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

2012. március 21., szerda

Új haj *-*

Üdv néktek kedves olvasóim^^

Ma végre sok-sok hét várakozás után sikerült eljutnom a menyországba *o* elmentem a fodrászhoz xD Az első tervem az volt, hogy nem csak levágatom, de be is festetem a hajam, de végül ez nem jött össze (beparáztam...:$), így maradt a sima vágás és végre megnőtt elől olyan hosszúra a hajam, hogy lelehessen rendesen vágni...XD Milyen cukin fog kinézni a hajamban a nemsokára birtokomba kerülő vadiúj masnis csatocskám *o*
...
...
...
...
...
Okéééé....
Már megint baszakszik a gépem/netem/blogom, fogalmam sincs h melyik, úgyhogy az eredményt majd holnap tekinthetitek meg, mikor is a suliból feltudom rakni a sztár fotóm...^^
Sajnos én már csak ilyen szerencsétlen vagyok...nah de mind1, legalább így mindnyájan kiváncsian fogjátok várni. hááháháháááá :D:D

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^


2012. március 20., kedd

Képek...:D

Üdv^^

Az előző bejegyzésben nem tudtam feltölteni a képeket, mert az otthon netem baszakodott, szóval most itt az ideje behozni a lemaradást...^^

Először is itt van a vadi új nyári pizsim, amit a Tezenis-ben kaptam és ez lett az ideji kedvenc darabja a ruhatáramnak. *o*
A Masni még csodálatosabbá teszi az összképet *-*

És íme a nemrég vásárolt masnis fülbevalóm.  *___*
Olyan szép a színe!!!!
(Six)

És a fülcsihez tartozó gyürücske
Valójában nem hozzá van, csak nagyon passzolnak egymáshoz így ezt is megszereztem :D
(színtén six)

Ez pedig a bónusz fülcsi gyüjteményem *-*
Terranovában csak 1400 forintba került ez a sok szép csoda *o*

Egyenlőre most ennyi, de hamarosan újabb darabokkal fogom gazdagítani a masni gyüjteményem, és azokat is megmutatom majd.^^
(lassan itt lesz a hatalmas masni kitűzőm is *-*)

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^




2012. március 17., szombat

Two days

Üdv mindenkinek^^

Egyszerüen csodás napunk van, verőfényes napsütés, madárcsicsergés, az ablakomból gyönyörü kilátás *-*
Kicsit elhanyagoltam mostanában az írást, úgyhogy itt az idelye a pótolni valónak.^^

Két napja kezdődött el a hosszú hétvége, és nekem máris teli volt a naptáram *-* (a határidő naplóm, amit imádok!!! *-*) Szóval eddig két csodás napot tudhatok a hátam mögött, amik megérdemlik a blog bejegyzést!^^Neki is kezdek. :)
Csütörtökön végre sikerült lebeszélnem Istvánnal egy talit (megjegyezném sok időbe tellett...) és így márciús 15-én neki vágtam a városnak és persze mint mindig, most is kicsit korábban oda értem a megbeszélt időpontra a tali helyre. Eleinte picit döcögősen ment a beszélgetés, de az idő előrehaladtával egyre közvetlenebbek lettünk.^^ És ahogy feloldódtam elkezdtem hülyülni végre. :D
Miután felfedeztem Istvánék lakásának minden egyes centiméterét és megismerkedtem a családjával, meg ettem isteni palacsintát *o* , az én kérésemre lementünk a duna partra sétálni egyet (jó nagyot :D) sikerült rendesen lefáradnom, szóval ahogy István is mondta, olyan voltam mint egy hulla, mire visszaértünk. XD
Ajj nagyon jól éreztem magam és remélem hogy máskor is ilyen jó napot fogunk együtt tölteni, szóval ne lazsálj!! :D:D (asszem egy újabb jó barátra tettem szert *-*)

Aztán még ott volt a tegnapi nap is...:D Nah ez sem volt egyszerü. XD  Tegnap egykor Ricsivel találkoztam a Stadionoknál (ez fontos, mert innen látszik, h mekkora távot jártunk be fél nap alatt...:D) Szóval a stadionoktól elmentünk a ligetbe, azon belül is a távolabbi felére, ahol a játszó van, hogy én hintázhassak. *o* Persze ez is vicces volt, mert persze hogy a kisgyerekek nem engedtek hintázni...xD Végül persze sikerült :D
Hintázás után sétáltunk és vattacukrot ettünk, majd egy hírtelen ötlet folytán végig sétáltunk az andrásin (jó hosszú volt...:D) és bementünk a Sugar cukrászdába...vettem sok-sok rágóóót *o* Utána a Deákon leültünk a parkba és néztük a mixer fiúk gyakorlását, majd onnan metróval átmentünk a nyugatiba girosozni és az ottani park szerü dologban mulattuk az időt kb. sötétedésig...:D Majd jött az isteni szikra és elmentünk a mammutba egy kis alkohol tartalmú folyadékot vásárolni, amit a millenárison el is pusztítottunk...:D:D Onnantól kezdve még viccesebb volt a nap^^ Játszottunk is a játszón mint a gyerekek...:D És persze h nem tudtam egyedül hazajönni, szóval Richárd úriemberhez méltán hazahozott engem, hogy még csak véletlenül se tévdjek el út közben. XD

Nos, elég vicces két napot tudhatok a hátam mögött, azt hiszem...XD

Meg akartam még mutatni az új masnis ékszereimet, de valamiért nem akarja megengedni, hogy feltöltsek kéeket...szar a netem...deh majd máskor^^

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

2012. március 12., hétfő

Pirománia

Üdv^^

Két nap múlva irány a sírkert, immár negyedszer, és újra engem ért az a "megtisztelő feladat", hogy megcsináljam az osztály menetlevelét...xD
Nos én lelkiismeretesen dolgoztam, olyannyira, hogy majdnem felgyújtottam az egész lakást...oops^^

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

2012. március 8., csütörtök

Nőnap^^

Üdv hölgyek^^

Mint tudjuk, ma van nőnap, a mi napunk!! :D Legalábbis az elmélet szerint...xD Engem kisség hidegen hagy ez is, de remek lehetőség arra, hogy csokit kaphassunk. XD
Ugye mindnyájan kaptatok csokikáááát?? Én a kisöcsémtől egy hatalmas bonbont kaptam, és még Ricsi is adományozott nekem egy raffaellót, úgyhogy csokiban nem volt hiány.^^

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^


2012. március 7., szerda

Ta-daaaaaaam!!!!!

Üdv^^

Vééégre!! Elsem hiszem....megérkezett az ágyam, amit vettünk...!! *-*
Ennyi szenvedés után végre itt csücsül a szobámban (jó nagy helyet foglal....) és végre kipróbálhatom!!! *-*
NYUFF!!!
És persze vele együtt jöt a komód is, amit vettünk hozzá. Megjegyzem saját magamnak kellett összerakni...-.-" Teljesen kikészültek a kezeim, szerintem holnap nem is fogok tudni írni...T.T

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^



2012. március 6., kedd

New bag *-*

Üdv^^

Ma végre sikerült beszereznem egy új sulis tatyót, haaatalmas sulis tatyót, amibe belefér minden cuccom. *___*
Már jó idelye problémám volt azzal, hogy nem fértem el a kedvenc fekete-fehér kokcás, masnis táskámban, így eljött az idelye egy új beszerzésének.
Ma végre kaptam rá pénzt is, úgyhogy a sulis program után (hadtörténeti múzeum) Brigivel megcéloztuk az árkádot és hosszú órákra eltüntünk az üzletek rengetegében. Közben Brigi beszerzett magának egy új fülest (kis reklám: Media Markt, füles 800.- X"DD), és meglátogattuk a Librit is.
Megjegyzem, újra meglestem álmaim könyvét....*-*
Nagy nehezen sikerült megtalálni a megfelelő táskát a számomra :

A masni külön van, de szerintem nélküle túl snassz ezért vettem hozzá xD

A masni közelről: cuki csipkés csoda dolog.
A six-ben vettem.

Éééééés egy hatalmas ugrás visszafelé!!!
Szombat este Dorci nálam aludt, Annyira jóóóó volt. *-*
Persze jó későn ért hozzám, kilenc után, de késő este is tele voltunk energiával. XD
Másnap karaokeztunk, párnacsatáztunk, meg egész délelőtt lustálkodtunk a földön megalkotott hatalmas ágyikóban....XD

Pózolj Don-Pedro-val!!!! :"D
(vicces fej....)

Máskor is ilyen jóó hérvégét!!! *-*

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^


2012. március 3., szombat

Sex and New York!

Üdvözletem^^

Egy újabb csodálatosan gigantikus 18. születésnapot tudhatunk a hátunk mögött. Méghozzá Jessiét, aki a mai nappal minket követve belépett a NAGY BETÜS életbe. :D
Tegnap este meg is ünnepeltük ezt a jeles alkalmat, méghozzá igen méltó módon. XD

Persze egy ilyen este előkészületei mindig tartogatnak meglepetést, és most is volt nekünk belőle elég...xD Ott kezdődött, hogy Timi harisnyája csütörtököt mondott, úgyhogy a buli előtt két órával azonnali mentő akciót hajtottam végre (lerohantam a westendbe harisnyát venni^^), majd az új ruhám pántja mondta be az unalmast...xD Persze megérte a sok szenvedés, mert a végére mind nagyon szépek lettünk, beleértve Timit,  Csillát, Szandit, Fibit(a megtestesült uriember xD) és persze Jessit is.^^ Azt hiszem teljesitettük Jessi elvárásait, mikor kijelentette, hogy ez a buli "sex and New York" parti lesz. XD
Jessinél kezdtük az alapozást, és hát megkell hogy mondjam, öt csillagos volt a kiszolgálás.^^ A pizza, a pogik, a Csilla által sütött muffinok, az üditők, és a piák mind isteniek voltak. *-* És az extra hosszú szívószál!!!  *o* Nekem kell egy olyan!! :D
Jessi ajándéka is...nos annyit róla, hogy jól összehoztuk. :D
Éjfél környékén végül útra keltünk, és becéloztuk következő buli helyszínünket, a morrisons2-t. Az éjszakai buszon a hangulat, a bejáratnál a sorban állás, mind hozzátett az estéhez valamit. xD
Nah de végre bent voltunk, sikerült leadni a cuccokat, és nekivágtunk az alaksori termek felfedezésének.
Hatalmas tömeg, pia mindenfele, fények mindenütt, és MI!! :D Kifulladásig táncoltunk, Timi karaokezott is, és persze a pasik is betaláltak (baszófejű...alig bírtam lerázni...xD)
Hajnalban már jó féradtak voltunk, szóval idelye volt hazamenni. Jessi is Fibi leváltak tőlünk, és külön utakon mentek, mi pedig letáboroztunk Timi szobájában. XD
Szóval a sok rizsa után újra kijelenthetem, hogy mesébe illő éjszakánk volt!! *o*

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^