2012. május 1., kedd

Nosztalgia...

Üdv^^

Itt ülve a szobámban fülhallgatóval a fejemen a régi kedvenc számaimat hallgatva elöntött a nosztalgia érzése...
Valamikor régen más voltam...nem kis cuki masnis kaktusz mániás színes lányka, hanem egy feketébe öltöztetett rocker...xD
Furcsa mi?? :D
Hát most valahogy úgy érzem, hogy hiányzik ez, mert oké, hogy nagy ritkán, mikor koncertre megyek így öltözök, de mi lenne, ha egy nap így jelennék meg a suliban??? Furcsa lenne?? Biztos meglepődne mindenki...xD
ÉS én megfogom lepni a népet, mert kiakarom próbálni, hogy milyen érzés ennyi idő után újra felölteni régi gyúnyám és a régi énemmel belépni az iskolai közösségbe, ámbár immár az új cuki Rina szerepében. :D
Kigogom próbálni, és várom majd a kritkákat.^^

Nemtudom, néhányan emlékeztek-e még ezekre???
Volt olyan idő, mikor mindennap hordtam őket...XD
ELképzelhetetlen, mi?? :D


Rina, a Kaktusz-hercegnő^^
Hardrock hallalujah!!! :D

3 megjegyzés:

  1. Várom már hogy így gyere suliba!! :D
    HARDROCK HALLELUJAAH!!!

    VálaszTörlés
  2. Úristen az a karkötőreni, holvetted????????*-*-*

    VálaszTörlés
  3. Majd egyszer így jövök, ígérem^^

    És Risa, azt a karkötőt ajándékba kaptam még régi Viki barátnőmtől...xD

    VálaszTörlés