Itt van a suli vége, elérkeztünk a hajrához. Már csak két hét van hátra az iskolából és véééégre kitör a várva-várt nyári szünet!!! *-*
Ám addig rengeteg teendőm van hátra (gondolom ti is elvagytok havazva...)
Ezen a héten zajlanak a a szóbeli vizsgáim, illetve pénteken a marketing írásbelim... Szurkoljatok!!! :$
Egyetlen vizsganapom van, és az a csütörtök...a legdurvább nap a héten, viszont addig meg a várakozás és lázas tanulás...xD
Komolyan mondom, már totál kész vagyok az egésztől, alig várom hogy vége legyen!!!
Viszont, a jövőhét maga lesz a teljes felüdülés!!! :D Semmi komoly teendő, csak a pihenés és bulik *-*
És ha már így itt vagyok és éppenséggel időm is akad, had osszam veletek a legújabb örömöm forrását!! :D:D
Négyes lett a közgáz vizsgáám!!!!! Yeeeeeeee :D:D:D
Nah ki a király, ha nem én??!!!:D:D
Nahjó, lassan zárom soraim, csak még néhány pillanatig élvezem, hogy korlátlanul tudom használni a netet és még időm is van rá...xD Sajnos otthon ez nem adatik meg, köszönhetően a szarakodós mobil netemnek, de itt a suliban ugyebár nem én fizetem a netet, és még gyors is xDxD
Szóval mostanában emiatt hanyagoltam az én kedves blogomat, de ígérem igyekszek minél többet és tartalmasabban írni ezentúl!! :D:D
Nah de most pápááá :3
Üdv Rina, a Kaktusz-hercegnő^^
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése