2012. április 22., vasárnap

Nem kellett volna...

Üdv mindenki^^

Mostanában egyre kevesebbszer írok...ez nem jó...o.O
Ideje pótolnom!!! :D
Mai beszámolóm a hülyeségemről fog szólni, dehát mégsem lehetek minidg tökéletes, énis csinálok orbitális nagy baromságokat...xD

Szóval, egyszer volt, hol nem volt....Péntek estére beterveztünk többiekkel egy koncertet, nah igen, de csak terveztük, mert...
Délután öt óra tájékában találkoztunk többiekkel Ligetben, mert gondoltunk egy kicsi alapozás a koncert előtt senkinek nem árt meg. Ennek függvényében összegyültünk néhányan egy jó kis finlandia illetve pezsgő kiséretében és neki álltunk módszeresen elfogyasztani.^^
ÍNah máskor ilyen nem lesz!!! Nekem nem való az alapozás..!! Mert oké h néha iszogatok másokkal meg hasonlók, de hogy ennyit és ilyen mértékeb, na neeeem...xD

Gondolom sejthetitek, h nem kicsit eláztam és hát több emberkének is kellemetlenséget okoztam a hülyeségeimmel, meg nem csak én, de így mások sem tudtak bemenni a koncertre...
BOCSÁNAT MINDENKII!!!! T.T

DE!! máskor tuti jó kislány leszek és nem csinálok ekkora orbitális nagy marhaságot. :D
És Ricsi, Sári (Levi) köszi hogy hazáig támogattatok.^^

Nah de most inkább megyek felejteni, mert erre nem vagyok valami büszke...:D:D
Jóéjt^^

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése