2012. április 11., szerda

Tavaszi szünet^^

Üdv mindenkinek^^

Tudom-tudom...már nagyon rég írtam utoljára, pedig lett volna miről mesélni, de ígérem most mindenről szépen sorban beszámolok, ami emlitésre méltó esemény. *-*
Hát ugye volt egy "csodálatosan hosszú" tavaszi szünetünk, ami számomra igen eseménydús volt (talán túlságosan is...o.O)

Először is, a szünet első napján ünnepeltük Petra 18. szülinapját Brigivel, Timivel és Csillával^^ Megjegyzem, igen vicces napot tudhatunk magunk mögött...többek közt, a KFC dobozos robotunkat (szegény takarító nő, mit gondolhatott rólunk...O:O xD), aztán sok sok ruha, amik után sírtunk, de voltak ott könyvek is, meg egyéb kiegészítők...xD
Aztán találtunk nyuszikat, cuki kis élő nyulambulamokat *-*, meg timivel egy cuki gyerek padot, amin muszáj volt fotózkodnunk...xD

Nah igen, a gyerekpad, ami alig bírt el minket, de a kép tök ari lett^^

...
...
...

Aztán volt egy animecon is (holdfénycon + playit) a millenárison, és én végre megtestesíthettem álmaim tárgyát, vagyis Kaktusz-hercegnő lehettem úgy istenigazából!!!! *-*
Csodálatos ruhám volt, köszönhetően Csilla anyukájának, és velem volt Don-Pedró is, aki mindenkit behálózott maga körül...xD Igazi kis perverz szívtipró volt...xD
ÉS hát a hangulat is csodás volt, imádtam a többieket, mindenki tök ari volt, vagy szívtipró, vagy minden más, ami dícsérő szó XD

Hát igen, ez a kép szerintem mindent elmond *-*
Imádom!!! *o*

...
...
...

Aztán még mi is volt??? Jah igen, húsvét, ami elég uncsin telt, de azért muszáj említést tennem róla...^^
Kb. ennyi volt, és ma már újra suliba kellett mennem...hát ez nem egy túl jó hír, és ma tiszta zizi voltam, mert nem volt Csilla...T.T
Csilla gyógyulj meg!!!!! *-*

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

1 megjegyzés: