M iújság veletek?? jól telik a nyár??? Mert nekem csodálatosan *-*
Megtörtént az elképzelhetetlen...szerelmes vagyok *o* ugye?? én is alig hiszem el...xD de rózsaszín mámorban úszok és a világ legboldogabb emberének érzem magam^^
És hogy ki a szerencsétlen, akit magamhoz láncoltam??? :D:D:D Bendzsi drága, akit még a legutóbbi nyári táborban ismertem meg^^
Most is nálunk mulatja az időt, amíg én itt dekkolok az irodában és lopom a napot xD De psszt!! ne mondjátok el senkinek :DD
Egyébként a nyaram egész nyugisan telik, persze net nélkül...-.- (hülye T-Mobile...) és néha összefutok a haverokkal, meg segítek otthon, vagy mi xDxD
Már az augusztus 20át várom nagyon *o* ugye ti is kimentek majd megnézni a tűzijátékot? :D:D
Én tuti ott leszek^^
Nahjó most elköszönök, mert munka időben vagyok és nem akarom hogy rám szóljanak...xD
pápá mindnyájatoknak, és további szép nyarat, majd jelentkezem^^
Rina a Kaktusz-hercegnő^^
látom ám :D majd valamelyik nap bemegyek anyával és meglátogatlak :D
VálaszTörlésMár szerda van és még mindig nem jöttél....xD
VálaszTörlés