2012. december 15., szombat

Kis összegző^^

Üdv Mindenki^^

Jajj de rég is jártam itt utoljára o.O Nem is tudom így hírtelenjében, hogy mennyi pótolni valóm is lehet igazából blogolás terén....xD
De itt egy kis ízelítő, ami most az eszembe van^^

Először is egy örömhír!!!!!! *-* Maholnap öt hónapja hogy boldogítom az én ifjú párom és rendületlenül szeretjük egymást <3 Persze van egy-két bakink rendesen....xD Én előszeretettel sértődöm meg a legkisebb dolgokon is, és hát Bendzsi....KOCKA!!! Amit nem mindig sikerül tolerálnom^^ Dehát így szép az élet xD

Másodszor, megtörtént a szalagavatóóóó!!!!!!  *-*
Olyan jóó volt, mesés, elképesztő, tündérálom :33 A rumám elképesztő volt, a hajam és a sminkem elsőosztályú, és a táncok is profik voltak.
Sok készülődés és izgalom előzte meg az estét, hogy minden tökéletes legyen, de így utólag megérte!! tényleg megérte *-*
AZ after is egész...jó volt, bár nem sok mindenre emlékszem, de a partybus, na az kurvajó volt!!! Még Dorcit is sikerült felszöktetni a buszra, így velünk együtt bulizhatott^^

Nemsokára fent lesznek a képek is, csak operáról nem megy a kép feltöltés...xD
Tudom ügyetlen vagyok...^^

Rina, a Kaktusz-hercegnő

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése