Lady-Kaktusz álomvilága
Mert egy kaktusz is álmodhat!
2013. február 10., vasárnap
Nem jött össze...
Ennyit a nagy Supikonos álom csodáról...iszonyatosan akartam és sokat készültem rá, mégsem jött össze...már az elején elbuktam.
Nemtom mi volt a baj, de a zsűrinek nem jött be a beszédem, szóval leszavaztak, nem jutottam be az öt közé...T-T
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése