2013. február 10., vasárnap

Nem jött össze...

Ennyit a nagy Supikonos álom csodáról...iszonyatosan akartam és sokat készültem rá, mégsem jött össze...már az elején elbuktam.
Nemtom mi volt a baj, de a zsűrinek nem jött be a beszédem, szóval leszavaztak, nem jutottam be az öt közé...T-T

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése