Így lassan tél végére lett egy új LAPOS sarkú kényelmes kis csízmácskám.^^
Bár nem éppen Renis lábbeli, deh ez volt az egyetlen, ami jó lett az én hihetetlenül vékony bokámra...xD Oké, most sokan mondjátok, h inkább örülnék a vékony lábamnak, DE egyszerűen elegem van abból, hogy nem tudok normális cipőt venni a lábamra, deh tényleg!!! :D Balerina cipő élből kizárva, se pánt nélküli magassarkú és a tök jól kinéző magassarkú csízmák sem jöhetnek szóba...xD
Csak a pántos szandálok, sportcipők, és néhány csizma...xD
A mostani tök jól néz ki, meg minden, deh akkoris, hiányzik belőle az a Renis jellegzetesség...:"DDD
Nos, ő lenne az, sztem jól néz ki azért :D
Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése