2012. március 26., hétfő

Happy Birthday Foxy^^

Üdv^^

Most szombaton ünnepeltük Foxy szülinapját a Margit-szigeten, egy elvarázsolt hercegnőkkel és unikornisokkal teli csodás világban. *-*
Szó szerint unikornisokkal, hisz még a tortán is ott voltak fincsi pillecukrok és az elmaradhatatlan "Candy" felirat társaságában. Volt ott minden: goth-találkozó a romoknál, őrült fotózkodás, fára illetve romokra mászás, sok-sok séta és eltévedt Dorci mentőakció!! :D Mindenki tündökölt, persze az ünnepelt volt a legcukibb hercegnő és sok sok masni meg minden más is volt *o*
Szerintem ez egy remek nap volt, én legalábbis nagyon jól éreztem magam és bár hulla voltam, de megérte. :D

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése