2012. április 29., vasárnap

Szét adtuk a várat...XD

Üdvözletem^^

Tegnap szét adtuk a várat...Vagyis, Jessi, Andris, Timi, Jani, Csilla, Fibi, Győri, Dönci, és Én hatalmas táskákkal megpakolva nekivágtunk a pusztának és bevettük az "egri" várat. :D
Mindez egy jól megtervezett és szépen kivitelezett cselekmény eredménye volt. Bár kicsit késve indultunk, köszönhetően a vásárlásnak, és útközben Győrit megbüntette az ellenőr, de végülis sikerült megérkeznünk Pilisborosjenőre.^^
Az út a várig csodálatos volt és bár majd meg sültünk és nehezek voltak a csomagjaink, de mi mégis energiával telve érkeztünk meg a végállomsához. xD
Leültünk, szét pakoltunk és elkezdtünk rágcsálni, míg a fiúk elmentek tüzifáért. xD
Aztán elkezdődött a sütögetés!!! :D Sok füst meg minden, de legalább a bogarak nem jöttek...xD Fogyott a kaja rendesen, és a hangulat is egyre jobb lett. Csilla jóvoltából még pillecukrot is sütöttünk, ami...igen ragadós volt, de a legfinomabb dolog, amivel eddig találkoztam. :D
Győri meg Andris majmosdit játszottak és felmásztak a vár tetejére, majd Andris lelépett a piával és egyedül benyakalta...xD
Jessi mindenkivel kardozott (egy fa bottal), Fibi meg...magát adta^^
Estefele pakolászni kezdtünk és haza indultunk. Dönci persze nem tudta kihagyni és szépen halálra ijesztett a sötétben...Még visszakapod!! :D


Nagyon jó volt ez a nap és kell belőle ismétlés!!!!! *o*

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

3 megjegyzés: