Tudom-tudom, már nagyon régen írtam utoljára, dehát sajnos alig volt időm mindenre, így elfeledkeztem eme nemes feladatomról...
Deh most egy csodálatos bejegyzéssel örvendeztetlek meg titeket^^
Eljött az idő, igen itt van, már nemsokára eljön a szalagavatóm *-* Így barátnőmmel, Kamillával ma elmentünk és kiválasztottuk álmaink ruháját anyu barátnőjének ruhaszalonjából (ez itt a reklám) VIktória ruhaszalon, ajánlom mindenkinek *-*
Ez itt a fergeteges csoda ruhám *____*
A szoknya része tüll és apró csipke virágok vannak rajta elszórva. A derék részén csipke és apró strasszköves berakás van, és olyan könnyű az egész ruha, egy álom volt viselni *-*
Alig várom, hogy eljöjjön December 6. hogy végre újra viselhessem ezt a csodát!!!
Rina, a Kaktusz-hercegnő

Olyan szép a tied iis :DD
VálaszTörlésKöszönöööööm!! :D
VálaszTörlésNyaaaa de csudiszééépGoG
VálaszTörlés