2012. június 2., szombat

My dream *-*

Üdv mindenkinek^^

Tudom-tudom, már nagyon régen írtam utoljára, dehát sajnos alig volt időm mindenre, így elfeledkeztem eme nemes feladatomról...
Deh most egy csodálatos bejegyzéssel örvendeztetlek meg titeket^^

Eljött az idő, igen itt van, már nemsokára eljön a szalagavatóm *-* Így barátnőmmel, Kamillával ma elmentünk és kiválasztottuk álmaink ruháját anyu barátnőjének ruhaszalonjából (ez itt a reklám) VIktória ruhaszalon, ajánlom mindenkinek *-*

Ez itt a fergeteges csoda ruhám *____*

A szoknya része tüll és apró csipke virágok vannak rajta elszórva. A derék részén csipke és apró strasszköves berakás van, és olyan könnyű az egész ruha, egy álom volt viselni *-*

Alig várom, hogy eljöjjön December 6. hogy végre újra viselhessem ezt a csodát!!!

Rina, a Kaktusz-hercegnő

3 megjegyzés: