2012. február 2., csütörtök

Zene nélkül mit érek én??? :D

Üdv ismét^^

Wáááá, el sem hiszem!! Ennyi idő után...kb. másfél év...XD éééés újra van hang a gépemen!!! Sőt, teljesen újra lett telepítve (ezzel sok munkát okozva nekem...), de nem baj, mert végre mükszik a hangom, és minden más!! Ez egy történelmi pillanta! Tudok végre zenét hallgatni, videókat, filmeket nézni, újra van életem! :D

Rina, a Kakatusz-hercegnő^^

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése