2012. február 17., péntek

Matek verseny o.O

Üdvözlet^^

A mai napon zajlott az évenként megrendezett gordiuszi matek verseny, melyen én is részt vettem.^^ Nem mintha a legjobb matekosok közé tartoznék, de nagyon lelkes vagyok, és egész jó a logikám is. XD

 Történetem a sulink udvarán indul, ahol is a találkozó volt, és miután kedves Dönci is megérkezett, Kis Kriszta tanárnő kíséretével elindultunk a verseny helyszínére. A hó még mindig szakadt, de mi nagyon jó kedvüek voltunk, és nagyon rövid idő alatt elértünk a kijelölt helyre. Sajnos nem sulik szerint voltunk beosztva, hanem valami random szabály szerint, így én teljesen egyedül voltam, a folyosó legvégén lévő FIZIKA teremben. (Zombori tanárnő biztos nagyon örült volna, ha látja a termet^^) Miután elfoglaltam végre a saját helyem (megjegyzem nem volt könnyű, mert a felügyelő idióta volt), Meglátogatott Kis Kriszta tanárnő, és hozott nekem ajándék csokit. *___*
A feladat lap nem volt valami könnyű, és sajnos olyan hülye voltam, hogy eltévesztettem egy sort, így három jó megoldást rossz helyre írtam, mire rájöttem, hogy nem jó a sorrend...XD
Remélem azért jól sikerült...^^

Haza fele Ricsiékkel hó csatáztunk a villamos megállóban, és persze én húztam a rövidebbet...XD Két fiú egy lány ellen >.<

A napokban sajnos nem nagyon fogok tudni írni, mert nincs otthon netem...de majd igyekszem bepótolni a lemaradást^^

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése