Igaz, néhány napos késéssel, de itt van a péntek esti koncert beszámolóm is.^^
Apró kétségeim ellenére valami elképesztően jól sikerült az este, és szerintem nem csak én gondolom így. XD
Nyolckor találkoztunk Vikivel, Ricsivel és Öcsivel a stadionoknál és mentünk a Tímár utcai megállóhoz, ahol Döncivel és mint számomra később kiderült, Levivel beszéltünk meg találkozót. Kivételesen minden bökkenő nélkül oda értünk a hév megállóhoz, és útközben még Nórival is összetalálkoztunk, aki Velencébe utazott anyukájával. Kezdés előtt kb. tíz perccel értünk a yukba, így még a tömeg előtt sikerült lerakni a cuccainkat, italt venni, és ülő helyet foglalni, míg nem kezdődött a koncert.
Eleinet még elég hézagos volt a nagyterem, de az idő múlásával egyre többen lettünk, és a hangulat is egyre jobb lett. Én személy szerint baromira élveztem a zenét, színte hipnotizált, és a régi rocker korszakos szerkómban igen otthonosan éreztem magam a terem jobb szélső sarkában tombolva...XD
Tribute bandás koncert volt, és Slayert, Metallica-t és Slipknot-ot játszottak *___*
Irtózatosan jó buli volt, még az apróbb kellemetlenségek ellenére is (egy random srác rám szállt, szegény Levi rosszul lett). Az este előrehaladtával kezdtünk fáradni, és miután a fiúk csocsóztak egy jót, mi meg Vikivel punnyadtunk addig, lassan elindultunk hazafelé. (kidobtak minket, pedig mi még maradtunk volna...XD)
Hajnali három óra, hideg volt, mi meg hulla fáradtak voltunk...Csoportosan sétáltunk le a margit hídhoz, hogy felszálljunk az éjszaka is közlekedő 6-os villamosra. Dönci útközben levállt tőlünk, így nélküle folytattuk az utat a megváltó jármü felé...XD Szerintem mindnyájan kellően kómásak voltunk már. Míg a móricz zsigmond körtérre értünk, elbúcsúztunk Öcsitől és a végállomáson, én is leváltam a kis csapattól és elindultam megkeresni a buszomat...XD Nagyon nehéz volt, hisz a fáradtságtól kettőig sem láttam...XD
Nem tudom hogyan, de Hajnali ötre épen és "egészségesen" hazaértem, és anélkül, hogy felébresztettem volna anyuékat, sikerült eljutnom az ágyamig. Már csak arra emlékszem, hogy körbenéztem a sötét szobámban, és bedőltem a pihe-puha takaróm alá...^^
Még sok ilyen jó estét szeretnék!!! *___* XD
Rina, a Kaktusz-hercegnő^^
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése