2012. február 26., vasárnap

Dürer farsang és miegymás

Üdv mindenkinek^^

Már jó rég nem írtam, úgyhogy itt az idelye egy újabb bejegyzésnek. Megpróbálom röviden összefoglalni az elmúlt hétvégémet.
Szóval, azzal kezdődött, hogy Alice-t péntek délután rendkívül fontos indokok miatt elkellett rabolnom a sulis farsangról. (Persze csak szolidan) Végül nálam kötött ki, és nagyon jól telt a délután.
Aztán estefele készülődnöm kellett a koncertre. Alice azalatt fényképészesdit játszott és megörökítette a készülődésem minden pillanatát. XD
Végül nagy nehezen sikerült elindulnunk. Döniékkel sulinál találkoztunk, és onnan mentünk a dürerbe, ahol később összefutottunk a többiekkel.
(A bejáratnál kikérdezte a csaj az összes személyi adatomat, mert nem hittem el, hogy én vagyok a képen...XD)
Az este nagyon jól telt, tomboltunk, ittunk, meg minden egyéb.
Negyed hatra sikerült hazaérnem, amit megelőzött egy séta a ligetben, kicsi alvás a padon, és egy gyors látogatás a McDrive-n.
Épphogy lefeküdtem aludni, máris itt volt a reggel, és nekem indulnom kellett az örsre, ahova megbeszéltük Timivel a találkozót.
Kicsit késett a szentem, aztán meg bekellett mennünk az árkádba Timinek nadrágot venni. Utána sikerült elhagyni az övét, amit végül newyorkeben megtaláltunk, majd eltévedtünk, mert a hév pótló busz nem állt meg ott, ahol kellett volna.Kicsit később értünk haza, mint terveztük A tegnap este is nagyon jó volt, próbáltuk leszerelni Timi kutyusát, pizzát ettünk, filmet néztünk és mikor végre mehettünk volna aludni, Timi elkezdett parázni, hogy nehogy betörjenek. Ez ment egész éjszaka...XD

Így visszanézve remek hétvégém volt.^^

Rina, a kaktusz-hercegnő^^

1 megjegyzés:

  1. Én is menni én is menni!!\(T-T)/ Legközelebbire engem is vinni, nöjci!!T-T

    VálaszTörlés