2012. február 9., csütörtök

Napi meglepi^^

Üdv ismét^^

Kedves olvasóim, gondolom mindnyájan szeretitek a meglepiket. Ahogy én is.^^
A jó meglepik apróságok és mindig a legváratlanabb pillanatokban történnek. A mai nap folyamán egy ilyen apró kis meglepiben volt részem.^^ Anyuval ma bementünk az Alle-ba és a KFC-ben vettünk ebédet. Sokat gondolkoztunk, hogy mit vegyünk, és az egészet elvitelre kértük, hogy öcsémnek is hazahozzunk belőle. XD
Nah szóval, hazahoztunk az egészet, Krisztián már nagyon éhes volt, és én nekiálltam kipakolni a cuccokat. Én egy B-smart menüt kértem, ami kis papir dobozban volt, és anak az alján találtam egy apró meglepetést. *-* Semmi extra, de miután elolvastam az apró üzenetet, valahogy egyszeriben nagyon jó kedvem lett, és hatalmas mosollyal az arcomon rohantam anyuhoz, hogy neki is megmutassam, amit kaptam.^^
Az ilyen apróságok sokszor sokkal többet érnek, mint a hatalmas ajándékok, és feldobhatják a napjainkat.^^

Nah, itt van az aprócska üzenet^^
.   .   .

Wááááá, nem engedi feltölteni a képet....!!! o.O
Nah mind1, akkor legépelem az üzit...XD Szóval...

"Jó a sapid! :) Jó étvágyat Neek! Gyertek máskor is!"
Angi
(KFC Kasszás) 
Köszönöm Angi^^

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

1 megjegyzés: