Szóval, muszály ezt a hülye explorert használnom, mert csak így engedi fel a képeket...xD
De legalább megvannak *-*
Akkor jöjjenek a képek :DDD
Vezér és a kurvái xD
Tanár úr!!! :D
Csipet csapat *-*
Örömteli pillanat :3
Modellfotóm, az egyetlen, ami jó lett^^
És zárásul, az én csodás párommal <3
Szeretlek szivem <3
Rina, a Kaktusz-hercegnő^^















Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése