2012. december 15., szombat

Csatolt fájl...xD

És újabb Üdv^^

Szóval, muszály ezt a hülye explorert használnom, mert csak így engedi fel a képeket...xD
De legalább megvannak *-*
Akkor jöjjenek a képek :DDD

Vezér és a kurvái xD


Tanár úr!!! :D





Csipet csapat *-*

Örömteli pillanat :3

Modellfotóm, az egyetlen, ami jó lett^^





És zárásul, az én csodás párommal <3
Szeretlek szivem <3

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése