Félreértés ne essék, a címmel ellentétben nem ma van a szülinapom^^
Ez a mai nap egy Kata által kreált saját kis mini szülinapozás volt, egy igazi kis meglepetés. *-*
Az egész úgy indult, hogy Kata tegnap délben felhívott, hogy ma nincs-e kedvem átmenni hozzá, segíteni pakolászni, stb-stb...xD Örültem én a fejemnek, hogy nem kell a vasárnapot itthon töltenem, szóval mégszép, megyek és pakolok!!!! (imádook pakolni xD)
Ma délben mentem Katához, és persze hogy egy cuki kis meglepivel várt engem^^ Egy saját készítésű aprócska kaktuszos szülinapi tortával, tetején egy szál gyetyával *o*
Annyira meghatódtam T-T és ráadásként fogta és eljátszotta nekem a szülinapos dalt a telóján, amit csak az én kedvemért tanult meg <3
...Azonnal elpusztítottuk a tortát, és megjegyzem, isteni volt *-*
Ezután jött a pakolászás^^ teljesen szétszedtük a szobát és újra rendben raktuk :3 konkrétan mindent átpakoltunk az én személyes irányításom alatt, amibe Katának semmilyen beleszólása nem lehetett :DDDD Csodálatos móka volt :D Persze el is ment az idő rendesen, de Kata cuccai olyan kis édesek, és én úgy örültem hogy pakolgathatom :3
Mikor végeztünk, megkaptam még az ajándékom második részét is^^ Megcsinálta a körmeim cuki babarózsaszínre :d vicces, hogy pont nekem vannak ilyen körmöcskéim, de nagyon tetszenek *-*
És holnap egy új nap kezdődik, életem 19. éveˇˇ olyan öreg vagyok...T.T
Nah de zárásként itt van egy kép a cuki tortácskámról^^ Csekkoljátok :3
Cukorfalat *-*
Jóéjt^^
Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése