2012. december 25., kedd

Dream maker

Üdvözletem^^

Valamilyen oknál fogva ihletem támadt egy új blog elkészítéséhez. De most nem egy sima élménybeszámolós dolgot akartam készíteni, hanem aminek van valami témája. Így készült el a zenei blogom, ahol az általam kedvelt dalok, bandák, hangszerek kapják a főszerepet, itt osztom meg kedvenc cikkjeimet, híreket, videókat, stb...
Látogassátok meg, remélem tetszeni fog, amit láttok^^

  Dream maker

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése