Wááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!! Ez a nap is eljött *-* A szülinapom!!! egy újabb....pontosabban a 19. :D Olyan öreg vagyok...xD Észre se veszem és bottal fogok közlekedni, ősz hajkoronával...xD
Nah de most nem is ez a lényeg :D Hanem Ti *-* az én drága barátaim :33 Nagyon de nagyon köszönöm a sok-sok szülinapi köszöntést *o* annyira aranyosak vagytok, hogy gondoltatok rám *-*
Klau, neked külön köszönet a csokikáért :D Olyan fincsi volt *-*
És a japános köszöntés is fenomén volt *-*
És elmebeteg volt a mese amit néztünk :D
A fincsi szülinapi csokim :D
Nah de mára ennyit, tanulni is kell...xD
Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése