2012. december 17., hétfő

Csokíííííí *-*

Üdvözletem^^

Wááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!! Ez a nap is eljött *-* A szülinapom!!! egy újabb....pontosabban a 19. :D Olyan öreg vagyok...xD Észre se veszem és bottal fogok közlekedni, ősz hajkoronával...xD

Nah de most nem is ez a lényeg :D Hanem Ti *-* az én drága barátaim :33 Nagyon de nagyon köszönöm a sok-sok szülinapi köszöntést *o* annyira aranyosak vagytok, hogy gondoltatok rám *-*

Klau, neked külön köszönet a csokikáért :D Olyan fincsi volt *-*

És a japános köszöntés is fenomén volt *-*
És elmebeteg volt a mese amit néztünk :D

A fincsi szülinapi csokim :D

Nah de mára ennyit, tanulni is kell...xD
Rina, a Kaktusz-hercegnő^^


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése