2012. február 7., kedd

Cactus is everywhere! *o*

Üdv^^

Most is, mint már annyiszor, az én drágaságaimról fogok áradozni egy sort. XD
Sajnos nem tudok lezokszni ezen rossz szokásomról, dehát mindenkinek kell valami szenvedély, nem? :)

Íme itt van néhány kép, melyek mindegyikéhez fűz valamilyen emlék foszlány. Íme az én kis emlékeim apró képekre bontva. *-*


Tavaly nyáron Ricsivel voltam a növény kiállítás és vásár nevet viselő rendezvényen a budapesti arborétumban, ahol persze fő célként a kaktuszos standok, illetve előadások helyének megkeresését tűztük ki célul. XD minő meglepő dolog.^^
Körbejártuk tornyát-baranyát, mire megtaláltuk azt a sétányt, amit én csak röviden mennyországnak hívok. Az a picike kis sétáló utca tele volt kaktuszos standokkal, ahol bár tömeg volt, mégis sikerült meglesnem a legcukibb kaktuszokat, és meg is tudtam örökíteni őket, eme csodálatos fotókon.^^

Persze vettem és néhány kaktuszt, és nagy büszkén hurcibáztam magammal mindenhova, ahova aznap Ricsivel mentünk...XD
Még a MArgit-szigetre is elvittem magammal, és úg figyeltem rájuk, mint a kincsekre. *o*


      

Itt vannak az én csodálatos szerzeményeim, *-*
Mindegyiknek van saját neve, és mindegyikőjükkel külön törődöm, az ő kis igényükhöz mérten XD
Bal szélen található Mike, az első szerzeményem, mellette lévő képen Pinkye és Pixye, a nagy narancssárga virágos, aki a jobb szélső képen is ott van, ő Pixye. Személy szerint nekem Pixye a kedvencem, annyira szép a virágja, és narancssárga *o* ami az én kedvenc színem. ^^


Ez a kaktusz Klau barátnőm barátjának, Tóninak a szobájában volt, és mikor Klauval voltunk a fiúk próbáján, akkor mutatták meg nekem.
Persze ezen kívül tóniéknak rengeteg kaktuszuk van még a nappalijukban, de nem tudtam mindegyikükről külön képet csinálni...XD
Majd egyszer sorban lefotózom mind!!! :D

Ez a kaktusz egy random közért kasszájánál volt kirakva, és mikor anyu fizetett, akkor találtam rá. XD Gondoltam senkinek nem ártok azzal, ha ezt is lefotózom.^^

Sulinkban Diáék terme, a kaktusz terem *o*
Az én kedvenc termem!!!





Ezek itt kaktusz formályú gyetyák.^^ Még a multkor Alice-el találtunk rájuk egy elvarázsolt üzletben a Váci utcában. Elképesztően édesek, és nekem mindenképpen kell egy ilyen! *o*





Az én szülinapi tortám, amit a 18. szülinapomra kaptam.^^
Persze Csilláé sokkal szebb volt, de ezt anyuéktól kaptam, és imádtam.^^
Bár picit túlságosan is édes volt, de azért izlett. :3


És a legeslegjobb dolog!!!
A kaktuszos pólóm!! *o* Egyszerüen imádom, az én mindenem.
Ezt még a névnapomra kaptam anyutól, és azóta is hálás vagyok neki. *-*
Az utolsó darabot hoztam el belőle, és nagyon remélem, hogy azóta sincs több belőle. X"DD

Nyah, mára asszem ennyi elég is volt, már így is az őrületbe kergetek mindenkit a kaktuszos mániámmal...X"DD

Most megyek inkább animét nézni...XD

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^








1 megjegyzés: