Egyszerüen csodálatos, megtisztelő, fennséges...nincs is szebb dolog az ének óránál!!! *-*
És akkor jöjjön az igazság...xD ****az egész....xD Ennél rosszabb nincs a földön...én személy szerint egy borzalomként élem meg azt a heti egyszeri dupla órát, amit "énekléssel" kell eltöltenünk...xD Merthogy mindent csinálunk, csak nem énekelünk..XD
Kb senki sem figyel, megjegyzem én sem...és csak megy a beszéd egész órán, meg röhög mindenki, és egyre nagyobb a hangzavar. És ez egy átlagos ének óra...xD ma is rengeteg hasznos dolgot csináltunk. Például tanultam japánra...aztán meg Kamillával, Brigivel és Klauval csináltunk egy gyönyörű montázst, ami bemutatja a jelent. (persze szigorúan nem politizálunk!!!!) Mindezt a metro újság "szebb" részeiből alkottuk. X"DD
Asszem eredményes óránk volt...sok ilyet szeretnék még...XD
Ime, a remekmü! ^^
Egyébként egy egészen nyugodt és vidám napot tudhatok magam mögött.^^
A kori egész jó volt (főleg a saját korimmal), órákon sem volt semmi para, leszámítva a magyart, amin szét röhögtük az agyunkat...és még a japán is jó hangulatban telt.^^
Nah, mára ennyit. :3
Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése