2012. március 7., szerda

Ta-daaaaaaam!!!!!

Üdv^^

Vééégre!! Elsem hiszem....megérkezett az ágyam, amit vettünk...!! *-*
Ennyi szenvedés után végre itt csücsül a szobámban (jó nagy helyet foglal....) és végre kipróbálhatom!!! *-*
NYUFF!!!
És persze vele együtt jöt a komód is, amit vettünk hozzá. Megjegyzem saját magamnak kellett összerakni...-.-" Teljesen kikészültek a kezeim, szerintem holnap nem is fogok tudni írni...T.T

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése