Két nap múlva irány a sírkert, immár negyedszer, és újra engem ért az a "megtisztelő feladat", hogy megcsináljam az osztály menetlevelét...xD
Nos én lelkiismeretesen dolgoztam, olyannyira, hogy majdnem felgyújtottam az egész lakást...oops^^
Rina, a Kaktusz-hercegnő^^
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése