2012. március 17., szombat

Two days

Üdv mindenkinek^^

Egyszerüen csodás napunk van, verőfényes napsütés, madárcsicsergés, az ablakomból gyönyörü kilátás *-*
Kicsit elhanyagoltam mostanában az írást, úgyhogy itt az idelye a pótolni valónak.^^

Két napja kezdődött el a hosszú hétvége, és nekem máris teli volt a naptáram *-* (a határidő naplóm, amit imádok!!! *-*) Szóval eddig két csodás napot tudhatok a hátam mögött, amik megérdemlik a blog bejegyzést!^^Neki is kezdek. :)
Csütörtökön végre sikerült lebeszélnem Istvánnal egy talit (megjegyezném sok időbe tellett...) és így márciús 15-én neki vágtam a városnak és persze mint mindig, most is kicsit korábban oda értem a megbeszélt időpontra a tali helyre. Eleinte picit döcögősen ment a beszélgetés, de az idő előrehaladtával egyre közvetlenebbek lettünk.^^ És ahogy feloldódtam elkezdtem hülyülni végre. :D
Miután felfedeztem Istvánék lakásának minden egyes centiméterét és megismerkedtem a családjával, meg ettem isteni palacsintát *o* , az én kérésemre lementünk a duna partra sétálni egyet (jó nagyot :D) sikerült rendesen lefáradnom, szóval ahogy István is mondta, olyan voltam mint egy hulla, mire visszaértünk. XD
Ajj nagyon jól éreztem magam és remélem hogy máskor is ilyen jó napot fogunk együtt tölteni, szóval ne lazsálj!! :D:D (asszem egy újabb jó barátra tettem szert *-*)

Aztán még ott volt a tegnapi nap is...:D Nah ez sem volt egyszerü. XD  Tegnap egykor Ricsivel találkoztam a Stadionoknál (ez fontos, mert innen látszik, h mekkora távot jártunk be fél nap alatt...:D) Szóval a stadionoktól elmentünk a ligetbe, azon belül is a távolabbi felére, ahol a játszó van, hogy én hintázhassak. *o* Persze ez is vicces volt, mert persze hogy a kisgyerekek nem engedtek hintázni...xD Végül persze sikerült :D
Hintázás után sétáltunk és vattacukrot ettünk, majd egy hírtelen ötlet folytán végig sétáltunk az andrásin (jó hosszú volt...:D) és bementünk a Sugar cukrászdába...vettem sok-sok rágóóót *o* Utána a Deákon leültünk a parkba és néztük a mixer fiúk gyakorlását, majd onnan metróval átmentünk a nyugatiba girosozni és az ottani park szerü dologban mulattuk az időt kb. sötétedésig...:D Majd jött az isteni szikra és elmentünk a mammutba egy kis alkohol tartalmú folyadékot vásárolni, amit a millenárison el is pusztítottunk...:D:D Onnantól kezdve még viccesebb volt a nap^^ Játszottunk is a játszón mint a gyerekek...:D És persze h nem tudtam egyedül hazajönni, szóval Richárd úriemberhez méltán hazahozott engem, hogy még csak véletlenül se tévdjek el út közben. XD

Nos, elég vicces két napot tudhatok a hátam mögött, azt hiszem...XD

Meg akartam még mutatni az új masnis ékszereimet, de valamiért nem akarja megengedni, hogy feltöltsek kéeket...szar a netem...deh majd máskor^^

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése