2012. március 20., kedd

Képek...:D

Üdv^^

Az előző bejegyzésben nem tudtam feltölteni a képeket, mert az otthon netem baszakodott, szóval most itt az ideje behozni a lemaradást...^^

Először is itt van a vadi új nyári pizsim, amit a Tezenis-ben kaptam és ez lett az ideji kedvenc darabja a ruhatáramnak. *o*
A Masni még csodálatosabbá teszi az összképet *-*

És íme a nemrég vásárolt masnis fülbevalóm.  *___*
Olyan szép a színe!!!!
(Six)

És a fülcsihez tartozó gyürücske
Valójában nem hozzá van, csak nagyon passzolnak egymáshoz így ezt is megszereztem :D
(színtén six)

Ez pedig a bónusz fülcsi gyüjteményem *-*
Terranovában csak 1400 forintba került ez a sok szép csoda *o*

Egyenlőre most ennyi, de hamarosan újabb darabokkal fogom gazdagítani a masni gyüjteményem, és azokat is megmutatom majd.^^
(lassan itt lesz a hatalmas masni kitűzőm is *-*)

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^




Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése