Üdv^^
Az előző bejegyzésben nem tudtam feltölteni a képeket, mert az otthon netem baszakodott, szóval most itt az ideje behozni a lemaradást...^^
Először is itt van a vadi új nyári pizsim, amit a Tezenis-ben kaptam és ez lett az ideji kedvenc darabja a ruhatáramnak. *o*
A Masni még csodálatosabbá teszi az összképet *-*
És íme a nemrég vásárolt masnis fülbevalóm. *___*
Olyan szép a színe!!!!
(Six)
És a fülcsihez tartozó gyürücske
Valójában nem hozzá van, csak nagyon passzolnak egymáshoz így ezt is megszereztem :D
(színtén six)
Ez pedig a bónusz fülcsi gyüjteményem *-*
Terranovában csak 1400 forintba került ez a sok szép csoda *o*
Egyenlőre most ennyi, de hamarosan újabb darabokkal fogom gazdagítani a masni gyüjteményem, és azokat is megmutatom majd.^^
(lassan itt lesz a hatalmas masni kitűzőm is *-*)
Rina, a Kaktusz-hercegnő^^




Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése