Mint tudjuk, ma van nőnap, a mi napunk!! :D Legalábbis az elmélet szerint...xD Engem kisség hidegen hagy ez is, de remek lehetőség arra, hogy csokit kaphassunk. XD
Ugye mindnyájan kaptatok csokikáááát?? Én a kisöcsémtől egy hatalmas bonbont kaptam, és még Ricsi is adományozott nekem egy raffaellót, úgyhogy csokiban nem volt hiány.^^
Rina, a Kaktusz-hercegnő^^
én nem x"D de amúgy boldog nőnapot!!^^
VálaszTörlés