2012. március 8., csütörtök

Nőnap^^

Üdv hölgyek^^

Mint tudjuk, ma van nőnap, a mi napunk!! :D Legalábbis az elmélet szerint...xD Engem kisség hidegen hagy ez is, de remek lehetőség arra, hogy csokit kaphassunk. XD
Ugye mindnyájan kaptatok csokikáááát?? Én a kisöcsémtől egy hatalmas bonbont kaptam, és még Ricsi is adományozott nekem egy raffaellót, úgyhogy csokiban nem volt hiány.^^

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^


1 megjegyzés: