Ma végre sok-sok hét várakozás után sikerült eljutnom a menyországba *o* elmentem a fodrászhoz xD Az első tervem az volt, hogy nem csak levágatom, de be is festetem a hajam, de végül ez nem jött össze (beparáztam...:$), így maradt a sima vágás és végre megnőtt elől olyan hosszúra a hajam, hogy lelehessen rendesen vágni...XD Milyen cukin fog kinézni a hajamban a nemsokára birtokomba kerülő vadiúj masnis csatocskám *o*
...
...
...
...
...
Okéééé....
Már megint baszakszik a gépem/netem/blogom, fogalmam sincs h melyik, úgyhogy az eredményt majd holnap tekinthetitek meg, mikor is a suliból feltudom rakni a sztár fotóm...^^
Sajnos én már csak ilyen szerencsétlen vagyok...nah de mind1, legalább így mindnyájan kiváncsian fogjátok várni. hááháháháááá :D:D
Rina, a Kaktusz-hercegnő^^
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése