2012. március 6., kedd

New bag *-*

Üdv^^

Ma végre sikerült beszereznem egy új sulis tatyót, haaatalmas sulis tatyót, amibe belefér minden cuccom. *___*
Már jó idelye problémám volt azzal, hogy nem fértem el a kedvenc fekete-fehér kokcás, masnis táskámban, így eljött az idelye egy új beszerzésének.
Ma végre kaptam rá pénzt is, úgyhogy a sulis program után (hadtörténeti múzeum) Brigivel megcéloztuk az árkádot és hosszú órákra eltüntünk az üzletek rengetegében. Közben Brigi beszerzett magának egy új fülest (kis reklám: Media Markt, füles 800.- X"DD), és meglátogattuk a Librit is.
Megjegyzem, újra meglestem álmaim könyvét....*-*
Nagy nehezen sikerült megtalálni a megfelelő táskát a számomra :

A masni külön van, de szerintem nélküle túl snassz ezért vettem hozzá xD

A masni közelről: cuki csipkés csoda dolog.
A six-ben vettem.

Éééééés egy hatalmas ugrás visszafelé!!!
Szombat este Dorci nálam aludt, Annyira jóóóó volt. *-*
Persze jó későn ért hozzám, kilenc után, de késő este is tele voltunk energiával. XD
Másnap karaokeztunk, párnacsatáztunk, meg egész délelőtt lustálkodtunk a földön megalkotott hatalmas ágyikóban....XD

Pózolj Don-Pedro-val!!!! :"D
(vicces fej....)

Máskor is ilyen jóó hérvégét!!! *-*

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^


2 megjegyzés:

  1. Jézusom, ez a kép...x"DDD Ékkora homlokom van?! Te jó isten!! :"D
    Nagyooon édes a táskád!!*___* Amúgy mi az a bizonyos álmaid könyve? :)
    Komolyan 800Ft egy füles???? O_O

    VálaszTörlés
  2. Nekem tetszik ez a kép^^
    Ami a fülest illeti, igen, lehet kapni ennyiért és asszem négy féle színben kapható, nekem narancssárga van :'DD
    Az álmaim könyve pedig a libriben van 13.000 forintért és japán történetek vannak benne gyönyörű festményekkel *-*
    És köszönöm, nekem is nagyon tetszik, főleg a masni *-*

    VálaszTörlés