Ma végre sikerült beszereznem egy új sulis tatyót, haaatalmas sulis tatyót, amibe belefér minden cuccom. *___*
Már jó idelye problémám volt azzal, hogy nem fértem el a kedvenc fekete-fehér kokcás, masnis táskámban, így eljött az idelye egy új beszerzésének.
Ma végre kaptam rá pénzt is, úgyhogy a sulis program után (hadtörténeti múzeum) Brigivel megcéloztuk az árkádot és hosszú órákra eltüntünk az üzletek rengetegében. Közben Brigi beszerzett magának egy új fülest (kis reklám: Media Markt, füles 800.- X"DD), és meglátogattuk a Librit is.
Megjegyzem, újra meglestem álmaim könyvét....*-*
Nagy nehezen sikerült megtalálni a megfelelő táskát a számomra :
A masni külön van, de szerintem nélküle túl snassz ezért vettem hozzá xD
A masni közelről: cuki csipkés csoda dolog.
A six-ben vettem.
Éééééés egy hatalmas ugrás visszafelé!!!
Szombat este Dorci nálam aludt, Annyira jóóóó volt. *-*
Persze jó későn ért hozzám, kilenc után, de késő este is tele voltunk energiával. XD
Másnap karaokeztunk, párnacsatáztunk, meg egész délelőtt lustálkodtunk a földön megalkotott hatalmas ágyikóban....XD
Pózolj Don-Pedro-val!!!! :"D
(vicces fej....)
Máskor is ilyen jóó hérvégét!!! *-*
Rina, a Kaktusz-hercegnő^^



Jézusom, ez a kép...x"DDD Ékkora homlokom van?! Te jó isten!! :"D
VálaszTörlésNagyooon édes a táskád!!*___* Amúgy mi az a bizonyos álmaid könyve? :)
Komolyan 800Ft egy füles???? O_O
Nekem tetszik ez a kép^^
VálaszTörlésAmi a fülest illeti, igen, lehet kapni ennyiért és asszem négy féle színben kapható, nekem narancssárga van :'DD
Az álmaim könyve pedig a libriben van 13.000 forintért és japán történetek vannak benne gyönyörű festményekkel *-*
És köszönöm, nekem is nagyon tetszik, főleg a masni *-*