2012. március 3., szombat

Sex and New York!

Üdvözletem^^

Egy újabb csodálatosan gigantikus 18. születésnapot tudhatunk a hátunk mögött. Méghozzá Jessiét, aki a mai nappal minket követve belépett a NAGY BETÜS életbe. :D
Tegnap este meg is ünnepeltük ezt a jeles alkalmat, méghozzá igen méltó módon. XD

Persze egy ilyen este előkészületei mindig tartogatnak meglepetést, és most is volt nekünk belőle elég...xD Ott kezdődött, hogy Timi harisnyája csütörtököt mondott, úgyhogy a buli előtt két órával azonnali mentő akciót hajtottam végre (lerohantam a westendbe harisnyát venni^^), majd az új ruhám pántja mondta be az unalmast...xD Persze megérte a sok szenvedés, mert a végére mind nagyon szépek lettünk, beleértve Timit,  Csillát, Szandit, Fibit(a megtestesült uriember xD) és persze Jessit is.^^ Azt hiszem teljesitettük Jessi elvárásait, mikor kijelentette, hogy ez a buli "sex and New York" parti lesz. XD
Jessinél kezdtük az alapozást, és hát megkell hogy mondjam, öt csillagos volt a kiszolgálás.^^ A pizza, a pogik, a Csilla által sütött muffinok, az üditők, és a piák mind isteniek voltak. *-* És az extra hosszú szívószál!!!  *o* Nekem kell egy olyan!! :D
Jessi ajándéka is...nos annyit róla, hogy jól összehoztuk. :D
Éjfél környékén végül útra keltünk, és becéloztuk következő buli helyszínünket, a morrisons2-t. Az éjszakai buszon a hangulat, a bejáratnál a sorban állás, mind hozzátett az estéhez valamit. xD
Nah de végre bent voltunk, sikerült leadni a cuccokat, és nekivágtunk az alaksori termek felfedezésének.
Hatalmas tömeg, pia mindenfele, fények mindenütt, és MI!! :D Kifulladásig táncoltunk, Timi karaokezott is, és persze a pasik is betaláltak (baszófejű...alig bírtam lerázni...xD)
Hajnalban már jó féradtak voltunk, szóval idelye volt hazamenni. Jessi is Fibi leváltak tőlünk, és külön utakon mentek, mi pedig letáboroztunk Timi szobájában. XD
Szóval a sok rizsa után újra kijelenthetem, hogy mesébe illő éjszakánk volt!! *o*

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

1 megjegyzés: