2012. január 25., szerda

Barátok = MInden

Üdv^^

MInden nap rácsodálkozok az élet apró örömeire, így arra is, hogy mennyivel szebbé tehetik a napjaim a barátaim. :) Ott vannak mellettem, felvidítanak, ha szomorú vagyok, velem nevetnek és nem rajtam, megvédenek, ha bajba kerülök, és aggódnak értem.

Nem is értem, hogy miként tudtam régen barátok nélkül élni. Mai fejjel elszomorítónak tartom a régi énemet, akinek nem voltak igaz barátai, aki nem vette észre a hiányukat. Mostmár nem tudnám elképzelni az életem nélkülük, szükségem van rájuk, mint fuldoklónak a levegőre. A barátok színesebbé teszik a napjaim, mikor kora reggel mosolyogva köszönnek, esetleg sikítva ugranak a nyakamba, ilyenkor úgy érzem hogy örülnek nekem. Nekik is szükségük van rám. :)

A ma is egy ilyen különleges nap volt, amikor a barátaimmal tölhettem a szabad időmet. Olyan emberekkel együtt, akik igazán örülnek nekem, szívesen fogadnak köreikben.
Mindig meghatódok az olyan kis apróságokon, mikor egy-egy jó szót szólnak hozzám, megkérdezik a véleményem. Ilyenkor árzem, hogy énis részese vagyok annak a különleges kapocsnak, ami köztük van. :))

Ma Asumi korrepetált Cheel-t és engem japánból, és valami eszméletlen volt a hangulat. *-*
Cheel megkínált az ásványvizével, Alice, aki színtén ott volt adott a csokijából (ami megjegyzem nagyon fincsi volt :D ), és ott volt még Dorka meg Dia is. :)) Annyira jól éreztem magam, alig akartam hazajönni...XD
Viszont muszály volt...ám hazafele is ért meglepetés, mert míg álltunk a zebránál, Asumi megkínált japán cukorkával, amit biztos hogy nem fogok megenni, hanem elteszem a többi kis emlékem közé. :D *-*
Remélem, hogy sok ilyen délutánom lesz még együtt a többiekkel, és ilyen önfeledten fogunk tudni majd szórakozni.^^

Egyébként pénteken jön át hozzám Alice, jajj már alig várom!!! *-* mindent megfogok neki mutatni, és mesélni fogok neki, jóóóó sokat...:D:D
És a ráadás: szombaton pedig Asumi-t ünnepeljük meg közösen :) Jajj azt is annyira várom már, csak győzzem kivárni...XD

Nahjó, mára ennyit, mennem kell közgázt tanulni...-.-"

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

2 megjegyzés: