2012. január 16., hétfő

Korizás!! *-*

Ime, ez is eljött...végre!! :D

Cica a jégen!!!!!!  :D

Három év után újra koriztunk, és egyszerüen csodálatos volt *-*
Bár nem volt valami zökkenő mentes, kezdve a reggeli késéssel...:D Ami az én hibám volt...xD Mint nagy budapesti lakos, aki ismeri a várost és a közlekedést, felajánlottam, hogy találkozzunk és menjünk együtt reggel, akkor tuti nem késünk el. Hát ez nem jött be... szépen elkéstem a saját fenyegetésem ellenére, miszerint a későket nem várom meg...:P  Picit elszámoltam magam, és ezek után természetesen csak a szerencsénknek és a kapuőr kedvességének köszönhejtük, hogy betudtunk menni a pályára és nem kaptunk igazolatlant...:D

A korcsolya kölcsönzés is egy külön történet volt, mert első akadályként nem találtuk a bérlő helyet. Ezek után azon filóztam, hogy vajon 39-es vagy 40-es korcsolyára van-e szükségem. Mituán ezzel is megvoltunk, rohantunk átvenni a cipőnket és a ruhatár után megsem álltunk a csillogó fehér pályáig. :D

A késést leszámítva eszméletlen volt az a rövidke kis idő, amit a jégen tölthettünk.

Egész idő alatt megállás nélkül koriztam, és nem estem el! Ami nálam nagy szó, így sértetlenül úsztam meg a napot.

Már alig várom a következő hétfőt, hogy újra a jégen "gurulhassak", ahogy drága Kamilla is megfogalmazta. XD

Végszóra itt van néhány fénykép :)


Klau és Brigi :)





Zsuzsu, Petra, Kami :)


És végül Én :D


Rina, a Kaktusz-hercegnő

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése