Cica a jégen!!!!!! :D
Három év után újra koriztunk, és egyszerüen csodálatos volt *-*
Bár nem volt valami zökkenő mentes, kezdve a reggeli késéssel...:D Ami az én hibám volt...xD Mint nagy budapesti lakos, aki ismeri a várost és a közlekedést, felajánlottam, hogy találkozzunk és menjünk együtt reggel, akkor tuti nem késünk el. Hát ez nem jött be... szépen elkéstem a saját fenyegetésem ellenére, miszerint a későket nem várom meg...:P Picit elszámoltam magam, és ezek után természetesen csak a szerencsénknek és a kapuőr kedvességének köszönhejtük, hogy betudtunk menni a pályára és nem kaptunk igazolatlant...:D
A korcsolya kölcsönzés is egy külön történet volt, mert első akadályként nem találtuk a bérlő helyet. Ezek után azon filóztam, hogy vajon 39-es vagy 40-es korcsolyára van-e szükségem. Mituán ezzel is megvoltunk, rohantunk átvenni a cipőnket és a ruhatár után megsem álltunk a csillogó fehér pályáig. :D
A késést leszámítva eszméletlen volt az a rövidke kis idő, amit a jégen tölthettünk.
Egész idő alatt megállás nélkül koriztam, és nem estem el! Ami nálam nagy szó, így sértetlenül úsztam meg a napot.
Már alig várom a következő hétfőt, hogy újra a jégen "gurulhassak", ahogy drága Kamilla is megfogalmazta. XD
Végszóra itt van néhány fénykép :)
Klau és Brigi :)
Zsuzsu, Petra, Kami :)
És végül Én :D
Rina, a Kaktusz-hercegnő




Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése