2012. január 18., szerda

Kaktusz dal! :D

Csip-csip kaktusz
Vakvar kaktusz
Komámasszony kéreti a kaktuszát,
Nem adhatom oda,
Tüskék vannak rajta...
Szúr-szúr-szúr-szúr-szúr...!!
XD

Alice, remélem mostmár nem fogod eltéveszteni a sorokat...:D

Rina, a Kaktusz-hercegnő

2 megjegyzés: