2012. január 13., péntek

Don-pedró!! :D


Don-pedró a kaktusz, aki minden éjjel velem van és vigyázza az álmaimat. :)

Ezt a gyönyörüséget Timitől kaptam a 18. szülinapomra, és teljesen egydi, mivel saját kézzel csinálta. Senkinek nem lesz ilyen, csak nekem, hisz Pedróból csak egy van az egész világon. :D
A virágja ellenére Ő egy fiú, ahogy a nevéből is látszik és hamarosan lesz egy saját kis csokor nyakkendője, ezzel is hangúlyozva nemi hovatartozását. XD

Rajta kívül még nagyon sok másik kaktuszos cuccom van és hamarosan feltöltögetem a többit is, csak úgy éreztem, hogy Pedró a legfontosabb így elsőbbséget élvez. :D:D

1 megjegyzés:

  1. nyáááá :D:D Tőlem, neked ! :D Don Pedró Világuralomra tör!! :D:D Már 3. alkalommal kerül fel a világhálóra :D hehe :D

    VálaszTörlés