2012. január 17., kedd

A kertész kaktusz^^

Üdvözletem^^

Egy újabb eseménydús és csodálatos napot tudhatok magam mögött. :)

Ennél jobban nem is kezdődhetett volna a napom.
Mit sem sejtve léptem be az iskola épületbe a japán csoportnak szánt fornetti-s pogikkal a kezemben, és hatalmas meglepiben volt részem.^^

Risa barátnőm bár kicsit megkésve, de odaadta a szülinapi ajándékomat, amire megjegyzem, megérte várni. (nem mintha nekem az ajándék lenne a fontos XD) *-* Álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen csodás dolgot kaphatok tőle. ^^

És ez a csoda, mellyel gyarapodott a barátnőimtől kapott mesés ajándék gyüjteményem, egy házi ZEN KERT *-*
Nem tudom elégszer megköszönni! :))

Ha esetleg valaki nem tudná, a zen kertészet egy japán kertészeti ágazat...:D  (fú de szarul fogalmaztam meg...xD)

A nap további része nem volt annyira említésre méltó, csak egy szokásos iskolai nap. (bár nálam a szoksásos elég relativ dolog) A matek féléves dolgozatom eredményét inkább nem is említem...xD Persze Ricsinek köszönhetően biztosan ki fogom tudni javitani ezt az ocsmányságot....legalábbis remélem...XD
Ma meg is volt az első matek korrepem és valószínüleg többször is elfogok járni, ugyanis nagyon hasznos...^^
Délután találkoztam Matyival, és ismét nem csalódtam benne... most sem beszélt túl sokat... :D Bár én annál többet. XD Nagyon jól éreztem magam^^

Nah, így befejezésül megmutatnám, hogy hogyan is néz ki az én pici zen kertecském. ^^


A doboza is gyönyörü *-*


És íme így fest, persze még majd lesz ez ennél szebb is, mikor kibontakoztatom a kertészkedés íránti tehetségemet (van olyanom!??) XD
Később lesz kép a már kész kis házi kertemről is^^

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése