2012. január 29., vasárnap

Tea délután! *-*

Üdv^^

A tegnapi nap folyamán a lányokkal elmentünk teázni, és megünnepeltük Asumi felnőttéválását. :3 Nagyon jó volt, sok-sok finom tea, Wasabi-s mogyoró, hangulatos teázó, és jó hangulat. *-*
Bár sajnos nekem volt egy nagyon rossz negyed órám, mikor odanem illő gondolatok miatt kifakadtam, de miután mindez rendeződött, már énis teljes értékü tagként tudtam részt venni a társalgásban. :D Csináltunk sok-sok képet, amit majd Alice átküld nekem és akkor feltöltögetem ide is, hogy mindenki lássa,  valamint rajzoltunk az ottani vendégkönyvbe. :D
A délután folyamán még sétáltunk egy jót az Andrási úton, ahol csodás kirakatokat nézegettünk, valamint bementünk a Sugar Designbe *-* A legcsodálatosabb és legfinomabb helyre az egész világon!! :D
Lassan haza indultunk. Én Aliccel mentem haza, és útba ejtettük a Váci utcát is.^^

Külön hír. Dia is szeretne csatlakozni a szindarabunkba, és ő szeretné alakítani tigrist^^ Szerintem tökéletes lenne a szerepre, és biztos vagyok benne, hogy Vera néni is így fogja gondolni.^^
Nah mára ennyit...XD

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése