Rina vagyok, az admin és most írom életem első blog bejegyzését. XD Nem tervezem túl hosszúra, mert úgysem jönne össze, de megpróbálok valamit összehozni...:) Azért is döntöttem úgy, hogy blog írásba kezdek, mert kezdtem úgy érezni, hogy túlcsordulnak a gondolataim. Remek lehetőségnek tartom, hogy megosszam mindenkivel a sok hülyeséget, ami megfogan a pici agyacskámban, még ha nem is értelmes. XD
Rina, a Kaktusz-hercegnő :)
\(^o^)/ Írj sokat!!
VálaszTörlésAz írás jóó! :D:D Nekem van 6 blogom! Hajrá! Hass, alkoss ... mi meg olvassuk :3 Hajrá Kaktuszka :D
VálaszTörlés