Az emberek sokszor mondják: "Milyen jó lenne, ha nem lenne rossz a világon. Csak a jó lenne, béke és szeretet, boldogság." De ez sajnos lehetetlen, hisz szükség van az egyenlőségre, a rossz is ugyanúgy az életünk része, mint a jó. Nahjó, ezt nem tudtam valami jól elmagyarázni, de biztos értitek...XD
A mai napomon rendesen kijutott a jóból és a rosszból is...:D (nahjó, nem volt olyan rossz, de nem is volt a legjobb, vagy mi...^^)
De hadd kezdjem az elejéről.
Ma reggel igazán jól indult a napom, (túl sok a "jól" szó a mondandómban...kellene szinonima rá...xD) Szóval, minden remekül ment, reggel sütött a nap, szép idő volt, csak tízre kellett suliba mennem, és már az első percben barátságos fogadtatásban volt részem Cheel részéről.
Délelőtt minden csodás volt, csak három órám volt, névszerint törim, és két magyaron. Nem is volt vészes, sőt....kifejezetten nagyszerüen éreztem magam...XD Törin egyedül baszogattam szegény Klaut (szeretlek Klau <3 ), magyaron pedig Brigivel folytattam Klau csesztetését....XD Szerintem nagyon jól elvoltunk, igazán élvezetes óra volt...XD
Majd beültem a G-sekhez fizikára, hogy ne egyedül kelljen töltenem a lyukas órám...most őszíntén, ki az a hülye rajtam kívül, aki lyukas órában beül fizikázni??? :D:D
Ezután jött a dolog rosszabbik része...
Ma volt a színdarab próbánk, amit már nagyon vártam, mégis utólag visszagondolva, nem volt valami jó...o.O
Ma nem a darabot próbáltuk, hanem helyzet játékok voltak, amitől nagyon bepánikoltam...Félig-meddig ismeretlen emberek, ismeretlen szituáció, és Reni meg bezárkózott...mindenki olyan tökéletesen alakított, én meg ki sem mertem állni játszani...inkább elsülyedtem a székemben, és hallgattam a többieket...
Hát ez nagyon rossz volt, de elhatároztam, hogy változtatni fogok, és bátrabb leszek.^^
Nem zárkózok be, hanem nyitott leszek és vidám, hisz nincs félnivalóm, remélem....XD
Ezután újra jó volt minden, hiszen Dorci átjött hozzám, és igazán jól éreztük magunkat. Szerintem teljesen lefárasztottam a sok hülyeségemmel, de remélem nem baj...XD Megmutattam neki egy csomó, szerintem cuki dolgaimat, és lelkes hallgatóságom volt a bugyuta anekdotáimban, vagy mi....:D
Holnap Asumiékkal megyünk teázni, hisz megünnepeljük, h Asumi felnőtt!! Ugye jól tudom, hogy ezt ünnepeljük??? o.O :$
Nyah, ennyit mára, remélem, nem fárasztottalak le titeket a bugyutaságaimmal...XD
Rina, a Kaktusz-hercegnő^^
Jajj, nem fárasztottál le!! :D Mondom hogy szívesen hallgatom a régi sztorijaidat. :3 Jó volt, na!*-*
VálaszTörlésA színjátszástól pedig ne félj! Szurkolok!! :) Ha kell valamiben segítség, szólj!^^