MIndig is imádtam a narancsot, ahogy most is...XD (ezt muszály volt így az elején közölnöm..xD)
Sőt, néha már túlzásba is viszem a fogyasztását, de nem tehetek róla...oooolyan finom. :3
Most egy japán recepttel kedveskedek nektek, aminek az alapja...mily meglepő, narancs...!! :D
Úgy egy éve találtam rá a receptre és már nagyon rég kiszeretném próbálni. :3
Nah szóval, akkor jöjjön a csoda...XD
Borzas narancs
Hozzávalók:
- 4 narancs,
- 1 dl narancsszörp,
- 2 evőkanál cuk
A narancsokat meghámozzuk, héjukat lereszeljük, a cukrot, narancshéjat, szörpöt összekeverjük, és bepanírozzuk vele a narancsokat. Végül sütőben addig sütjük, ameddig a szirup meg nem szárad.
Igazzán egyszerü kis édesség, és szerintem még finom is.^^
Rina, a Kaktusz-hercegnő^^
hű, jól hangzik!!*-* egyszer majd megcsináljuk! :3
VálaszTörlésGEREZD!!! :DDD
VálaszTörlés