2012. január 26., csütörtök

Narancs!!! :D

Üdv^^

MIndig is imádtam a narancsot, ahogy most is...XD (ezt muszály volt így az elején közölnöm..xD)
Sőt, néha már túlzásba is viszem a fogyasztását, de nem tehetek róla...oooolyan finom. :3

Most egy japán recepttel kedveskedek nektek, aminek az alapja...mily meglepő, narancs...!! :D
Úgy egy éve találtam rá a receptre és már nagyon rég kiszeretném próbálni. :3

Nah szóval, akkor jöjjön a csoda...XD

Borzas narancs

Hozzávalók:
  •  4 narancs, 
  • 1 dl narancsszörp,
  • 2 evőkanál cuk
Elkészítés:
A narancsokat meghámozzuk, héjukat lereszeljük, a cukrot, narancshéjat, szörpöt összekeverjük, és bepanírozzuk vele a narancsokat. Végül sütőben addig sütjük, ameddig a szirup meg nem szárad.

Igazzán egyszerü kis édesség, és szerintem még finom is.^^

Rina, a Kaktusz-hercegnő^^

2 megjegyzés: